Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A vidéki srácok hogy jutnak...

A vidéki srácok hogy jutnak ilyen autókhoz és miért nem vigyáznak rájuk?

Figyelt kérdés

Nézem a hahu-n az öregebb BMW-ket,Merciket,Audikat és rogyásig vannak vidéken belőlük...szinte kivétel nélkül MIND sufnituningolva van és a legigénytelenebb módon,pl széria autón ormótlan kályhacső kipufogó,házi fóliázás,leütött,kopott karosszéria,stb... üvölt a kocsiról hogy kb az istállóban állt és szántottak vele.Miért nem lehet egy ilyen autóra vigyázni,miért jó így lelakni egy kocsit?

Ha én vehetnék egy jó állapotú de öreg bömöst és rózsaolajjal kenegetném és az ágyamban parkolna...


2012. ápr. 18. 17:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Az is csak egy autó... És a tizedét, sőt lehet a századát se éri el az új traktor árának.


Üdv: egy vidéki suttyó :D

2012. ápr. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

:)))) ezen a traktoros dumán besírtam :)))

Nem,nem akartam én a vidékis srácokat megsérteni csak már 1000x-ra tűnik fel hogy hányan járnak falun ilyen gépekkel és mennyire nincsenek vele tisztában hogy milyen technika van alattuk és mennyire nem vigyáznak rá.Szóval azért egy 525-ös Bmw az nem egyenrangú egy Opel kadettel,amit az udvaron megszerelsz kb 20 Ftból

2012. ápr. 18. 17:07
 3/6 anonim ***** válasza:

Én vidéki vagyok, de a mi falunkba még a Suzuki Swiftet is megbecsülik az emberek. Bár ugyanez nem mondható el a szomszédos, kisebbségiekkel telített falukba, ők valóban nem vigyáznak rá, mivel ők nem dolgoztak meg érte. A tuningról meg csak annyit, hogy szerintem bármilyen autónál nevetségesen néz ki, nem még egy minőségi német gyártmánynál, akár igénytelenül van megcsinálva, akár nem.

De ez ízlés kérdése, én 12 évesen is úgy voltam vele, hogy egy autó akkor néz ki jól, ha olyan, mint ahogy a gyárból kijött. :)

2012. ápr. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A válaszadó kollégának tényleg igaza van, az úgymond hagyományos falusi emberek még a kerékpárjukat is megbecsülik. Ismerek olyan nénit, aki 1956-ban boltban vette a bringáját és azzal közlekedik még most is. És a számla is megvan! (És nem eladó a jármű.)


Persze vannak olyan fiatalok (mindegy hogy város vagy falu), akik túl sok F&F-t vagy NFS-t láttak és a rendelkezésükre álló keretből és tudásból akarnak hasonlót kihozni. És nem megy, mert lehetetlen. Aztán ráunnak és megy a kocsi a hasznaltauto.hu-ra.

Fiatalság bolondság, szokták mondani. Én 23 évesen döbbentem rá, hogy jobb eredeti állapotban látni a régi járműveket. Azóta foglalkozom veteránokkal. :D


És nem vicc volt, tényleg egy 1400 fős faluban élek, és nem is akarok elköltözni innen.

2012. ápr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem azért nem vigyáznak rá mert falusiak. Van aki alapból nem szokott vigyázni a kocsijára, van aki csak addig amíg új(legalábbis számára még új) és van aki akkor is vigyáz rá, ha már évek óta nála van.

Nekem még nincs autóm csak motorom de arra nagyon vigyázok. Valószínűleg az autó is hasonló törődést kap majd.


Van aki akkor is ki akar tűnni a többi autós közül ha nincs pénze új autóra. Egy sima 20 éves BMW nem olyan nagy szám mint egy zsír új. Egy kis tuninggal feltűnőbbé lehet tenni az autót de szerintem 20 éves autóknál már nem túl ízléses a fekete ablakfólia meg a tuning kipufogó. Nekem pl egy G Astra bejönne egy kis sötétítéssel és szép alufelnikkel.

2012. ápr. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

# 5: Azzal semmi baj, de amikor olyan kipufogót tesz rá valaki az autójára, amit jobb helyen max a traktorokra szerelnek, meg tele pakolja matricával.

Ha valaki egy öreg autóval ki akar tűnni a tömegből, akkor ízlésesen alkalmazzon sötétítést, meg alufelnit, de ha lehet gyárit, vagy ahhoz hasonlót. Esetleg csináltassa meg a rozsdát és tegye rendbe a fényezést, mert egy 20 éves autónál az esztétikai hibák a legfeltűnőbbek. Egyből nem néz ki hülyén, nem mondja azt az ember ha ránéz, hogy valami igénytelen zöldfülű műve, hanem megcsodálja. Szerintem a nagy hangú kipufogó is csak ront az autón, meg eleve egy hosszabb út után elég agyzsibbasztó lehet az a hülye zümmögés.

Egyébként apámnak egy 1997-es Opel Omega B kombija van, újszerű állapotban, nagyon szép és elég jól esik, amikor megfordulnak utána az utcán, pedig már mégiscsak 15 éves...

2012. ápr. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!