Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mondanátok véleményt a Yamaha...

Mondanátok véleményt a Yamaha bws 50 -rol? Megbízhatóság? fogyasztás/100km? 50cm3? Nagytestű?

Figyelt kérdés

Most szeretnek venni egy robogót 100 ezer ft-ig de nem igazan tudom milyet vegyek, segítséget kerek!

Most tálaltam egy yamaha bws 50-est, 90 ezerért .de az egyik helyen úgy hirdettek hogy terep motor . ez akkor azt jelenti hogy országútra nem igazan való vagy mi?

Esetleg nagy a fogyasztása?



2012. ápr. 21. 23:11
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy imádtam 97es volt nem eszik sokat annyit mint a többi, nagytestű alattam sportdobbal ment 90et de gyárival is ment 80körül. Én ha vennék robogót csak ilyet vennék tuti!
2012. ápr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát olyan, hogy tereprobogó nem létezik.

Ez egy normál robogó csak ballonos kerekekkel.


gilera typhoon-t vegyél ebben az árkategóriában szerintem az a legjobb.

2012. ápr. 22. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Helo. Nekem is bws-em van. Nyugodtan megveheted, messze az egyik legmegbízhatóbb, legstrapabíróbb robogó, ami létezik.

Azért tereprobogó, mert széles kerekei vannak, földúton is simán lehet vele csapatni. Fogyasztással vitatkoznék, ugyanis nekem kicsit torkos (3L kb).

2012. ápr. 22. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!