Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Menyibe kerül egy olyan hiba,...

Menyibe kerül egy olyan hiba, hogy a szíj átfordult RENAULT Clio 1.2 RL? Sütgös válasz kéne és egy kb ár :D

Figyelt kérdés
-
2012. ápr. 22. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A hiba INGYEN van, csak a kijavitása kerülne pénzbe.
2012. ápr. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Első, nagy Troll vagy :-)

Amúgy ha a vezérlés nem csesződött szét teljesen, akkor szerintem annyiba van mint egy vezérműszíj csere.

kb 50-60

2012. ápr. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha a szelepek belevertek a dugattyúkba akkor nagyon sokba fog fájni.
2012. ápr. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Kösz a válaszokat akkor kihagyom ezt az autót :D

az 1. a válasza nagyon humoros volt!kár hogy nem röhögtem...

2012. ápr. 22. 21:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Ja, hogy meg akarod venni...

Mit lehet róla tudni? Hogy történt? Mennyit ugrott a szíj?


Ha saját kezűleg javítanád, és aprópénzért jutsz hozzá akkor lehet érdemes lenne belevágni.

A kérdésből ítélve nem te csinálnád, ez szerelővel sokba kerülhet...

2012. ápr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ilyen infókat nem tudok hogy hányszor fordult stb mert ők se tudják ők azt mondják nem foglalkoznak vele annyit tudok 81ezer FTért árulja és hogy a szíj átfordult igazából tip-top kis autó kívülről belülről...Azért kérdeztem rá mennyi a javítása ,hogy érdemes-e belevágni...
2012. ápr. 23. 15:32
 7/7 anonim ***** válasza:

Nemtudom mikori évjárat, de az újabbak azok fél millió körül mennek.

Naggyából attól függ mennyibe kerül a dolog, hogy milyen mértékben károsodtak benne az alkatrészek.

Szerintem a legroszabb esetben a dugattyúk, esetleg hajtókarok is megsérültek.


De ha a dugattyút elkerülték a szelepek akkor körülbelül 50e-200e -ig terjedhet a javítás költsége.


Lehet, csak pár szelep hajlott meg egy kicsit, nem károsított semmit. kb 2000ft/szelep


Még alkudnék kicsit az autó árából, és belevágnék, mert össze is tudnám rakni szétszedés után.

De ha neked ez nem nagyon menne, esetleg nincs valami ismerősöd aki ért az autókhoz, és vele tudsz szerelni, akkor nem érdemes azért megvenni, hogy elvidd szerelőhöz, és lehúznak rengeteg lóvét a javításért...

2012. ápr. 23. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!