Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson, de milyen?

Simson, de milyen?

Figyelt kérdés

Tehát...:D Motort szeretnék venni és nagyon vonzanak a Simsonok.De van belöle sok féle tipus(?)pl:Sr50 S50 S51N S51b stb... és fogalmam nincs mi a különbség ezek között.Egyáltalán megéri még venni simsont?Kilehet még fogni egy megkímélt állapotút?Nem szeretnék robogót(!)venni mert olyan érzésem van hogy megunnám 1 éve(lehet kevesseb)alatt.

És még 1 kérdés:Hogyan tudom megállapítani hogy mennyi benzin van a Benzintankban?(simsonéban) Ha jól tudom nincs ilyen benzin mérőke a műszerfalon.:D



2012. ápr. 23. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Az sr50 az olyan robogó formájú, de váltós motor. Az s50 az 3 sebességes és gyengébb mint az s51 ha jól tudom. Az S51N az egy gyárilag fojtott típus elvileg 40 a végsebessége. Az s51b az már ha jól tudom 4 sebességes és indexes. A benzinszintet úgy lehet megállapítani hogy bele kell nézni a tankba és/vagy számolni a kilométereket. :D
2012. ápr. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi de 1 fontos kérdésre kimaradt a válasz:Egyáltalán megéri még venni simsont?
2012. ápr. 23. 18:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Csak ne "felújítottat" vegyél 80 ezerért, amiben lecserélték a gyári alkatrészeket gagyi utángyártottakra. Vegyél egy gyári állapotút, inkább legyen kicsit rozzantabb, de ne legyen tele új dolgokkal.
2012. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szeretsz motort javítani akkor mindenképpen szimót vegyél,a drága és szar után gyártott alkatrészek nem sokat érnek.Ha viszont csak motorozni szeretnél vegyél inkább valami pofás neked is tetsző váltós japán mocit és hajrá.Szerintem vehetnél ugyan robogót is mert a megunás nem típus függvénye.

37F

2012. ápr. 24. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!