Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van olyan szerviz, ahol...

Blaiseboy kérdése:

Van olyan szerviz, ahol hitelre is megcsinaljak az autot? Annak a nevet, elérhetoseget szeretnem megtudni.

Figyelt kérdés
Hallottam olyanrol, hogy 5-6 honap alatt kell visszafizetni a javitas koltsegeit, ha tudok ilyet, legyszives irjatok meg. Koszonom!

2012. ápr. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Pff...minek autózol, ha erre nem futja?
2012. ápr. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

bal alsó sarok lesz a barátod, de ők csak Auchan áruházak mellett vannak és nem is mind1iknél, és 1 sokkal drágábbak mint a sarki szaki garázs műhely

2012. ápr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a norautos cimet. A multkor is Te mondtad ezt egy masik temaban.

Amit tudok, hogy a szekesfehervari auchanban nem foglalkoznak ilyennel, es racsapjak az emberre a telefont. :/

De akkor megprobalom a tobbit is!

Azt tudod esetleg, hogy minosegileg mennyire megbizhatoak?

2012. ápr. 24. 06:05
 4/4 anonim ***** válasza:

szerszámjaik elég jók az ember anyag meg hát ugye magyar merítés, van ilyen is olyan is...

én a dunakeszi-ibe voltam néha, végűlis panaszra nincs okom. Ha csak az nem, hogy kiderült számomra, hogy aranyárban dolgoznak, de legalább mindig foglalkoztak a kocsival 1ből, nem volt az ,hogy jöjjön vissza 1hét múlva stb...

2012. ápr. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!