Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a véleményetek arról az...

Mi a véleményetek arról az oktatóról, aki nem magyarázza a húzható kötelező feladatokat?

Figyelt kérdés

Az új forgalmi vizsga szabálya szerint 9-ből 4-et húzok.

Az oktatóm el is mondta, hogy mi ez a kilenc. Ok - gondoltam, legjobb esetben kihúzom a 3 fordulási feladatot, és a 4. csak parkolás lehet. Tehát 1 a 9-hez az esély, hogy a számomra legnehezebb feladatot húzom, azaz a 2 autó közé beállást várakozóhelyre balra hátra 90º-os szögben. Ezt mondtam is neki.

Ezt a fajta parkolást alig gyakoroltuk az elmúlt 30 órában. Rákerestem a neten a feladatokra és ott olvasom, hogy ( ÚRISTEN !!!!! ) A forgalmi vizsga parkolási feladatai: A kilenc feladatból, négyet (húzás alapján) sikeresen végre kell hajtani:

- egyet az előremenetben történő 90º-os parkolási manőverek feladatai közül,

- egyet a hátramenetben történő 90º-os parkolási manőverek feladatai közül,

- egyet a párhuzamos parkolási manőverek feladatai közül,

- egyet a megfordulási manőverek feladatai közül.


Tehát mindenféleképpen lesz egy fordulás, betolatás merőlegesen,egy úttal párhuzamos parkolás, és egy előremenetes beállás.

Miért nem mondta el az oktató? Persze magamtól rájöttem, hogy miért :((.


2012. ápr. 24. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Elfelejtette. Rajtad kivül legalább 30 tanulója van még legalább. Mindez párhuzamosan persze. Az én oktatóm a lapot felejtette el kicsit később odaadni. Csomó év és rakás tanuló után persze h elfelejtenek dolgokat, ők is csak emberek. Ha zavar, válts oktatót, nem tilos!
2012. ápr. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nos, éppen ő mondta, hogy nincs tanulója több hónapja.
2012. ápr. 27. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!