Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Fiat Punto motor csere lehetsé...

Fiat Punto motor csere lehetséges?

Figyelt kérdés
I-es Fiat punto 97es évjárat 55 Lóerős motort szeretném kicserélni Fiat Punto 1.4 Gt turbos motorra. Szeretném megtudni, hogy a motor tartók ugyan olyanok? Könnyedén kilehet cserélni? Persze nem én végezném a munkát
2012. ápr. 26. 16:16
 1/4 Napkiraly ***** válasza:
gyakorlatilag belezheted a kocsit ki,mert át kell raknod a hozzá való kábelkorbáácsot
2012. ápr. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy a kábeleket is cserélni kell, csak hogy az 1.4es motornak ugyan ott van-e a tartója
2012. ápr. 26. 22:52
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez bäromság cseréld le a kocsit akkor!

A tartó bakok nem biztos h ugyanott lesznek! ugyanolyan méretben!

A váltót és a tengelyeket is át kell pakolnod a motorvezérlést ki kell cserélned, ahogy elöttem írták a kábelkorbácsot!! a légszűrőt be kell szuperálnod! új hűttőrendszert kell feltenni mert a régi motoré nem fogja vinni a gt-t.

A váltót ajánlott ha ugyanolyan az illeszkedés akkor is nagyobb teljesítmény a régi hamar szét fog esni és nem fogja jól kezelni a nagyobb teljesítményt!

Szóval ha azt vesszük az egész autót ki kell belezni és átszerelni!

Kurvänagy meló ahoz h egy fiat puntod legyen, legalábbis szerintem!

De ha megelégszel egy össze ekecselt vacakkal akkor csak cseréld le a motort azt kész nem fog jobban menni!! sőt valószínű h szarabb lesz mert minden más fos ahoz a motorhoz és visszafogja a teljesítményt + nőveli a fogyasztást!

Szóval a motor csere nem olyan egyszerű dolog.

2012. ápr. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Napkiraly ***** válasza:
Ha karosszériáig visszabontja, szerintem abban nincs különbség punto1nél
2012. ápr. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!