Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonból kifogyott a benzin...

Simsonból kifogyott a benzin és most nemtudom beindítani. Mi a gond vele?

Figyelt kérdés
Menet közben kifogyott a benzin és megállt(biztos, hogy a benzin miatt állt meg). Most töltöttem bele, de nemtudom elindítani. Már túlszívta magát, a kipufogó könyöknél csöpög az üzemanyag. Szikra van, de egyszerűen pöffeni sem akar. Egyszer egy pillanatra beindult, de ahogy egykis gázt húztam rá le is állt. Amúgy szivató nélkül is próbálom már indítani meg mindenhogy de semmi. Ugrasztásra sem reagál. Én már arra gondoltam, hogy esetleg az uszó lukodhatott ki, azért ömlik bele a benzin. Vélemények? Tapasztalatok?

2012. ápr. 26. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy a tank aljáról valami dzsuvát beszívott és emiatt nem zár az úszó szelepe?
2012. ápr. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre is, de van a benzincsapon szűrő és a benzincsőre is tettem egyet :/
2012. ápr. 26. 22:03
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát legjobban valószínűleg akkor jársz ha szétkapod a karbit és megnézed a szelepet meg sz úszót.

Pár perc alatt megvan és legalább megtudod hogy milyen állapotú.

Meg az úszó szelepét úgy nézd hogy belefújsz. És ha nem zár le a légnyomástól, vagy lezár de ereszt akkor ott a hiba.

2012. ápr. 26. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tűszelep volt a gond az úszónál. Lezárt rendesen mikor belefújtam, de azért kicseréltem próbaképp és most semmi gond a motorral. Köszönöm a segítséget. Széles utat!
2012. ápr. 27. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!