Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Focus tulajok! Most vettem...

Focus tulajok! Most vettem egy 2008-as 1.6 benzines (újabb, ráncfelvarrt kiadást) focus-t. Indítás után mennyi ideig világítanak még a műszerfali visszajelző lámpák (ESP, ABS, AKKSI, stb. ), mielőtt az összes kialszik?

Figyelt kérdés
Nekem nagyjából 8-10 mp-ig. Ez normális? Kialszik utána az összes csak sokallom az időt.

2012. ápr. 26. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
1 mp
2012. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az remek....akkor valami nem oké.


A másik, hogy a fedélzeti számítógép ugye lezárás után kb. 15 percig világít, majd kialszik. Ez oké. De nekem ezt kb.30-40 perc múlva újra kezdi. Megint kigyullad...majd kialszik... Ez sem normális, gondolom.

2012. ápr. 27. 00:05
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez minden autóban kb. 1 mp-ig tartó dolog, nem csak Focusban. Gondolom kereskedésből vetted az autót. Vizsgáltasd ki, hogy mi a baj, ha talál valamit, akkor vidd vissza gyorsan az autót azzal, hogy elfelejtette közölni a rejtett hibát.
2012. ápr. 27. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem normális, bizony!
2012. ápr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vidd el szerelőhöz. (ne márkaszervizbe...)
2012. ápr. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Felhívtam egy márkaszervizt.

A lámpáknak nagyjából 5-8 mp után alszanak ki, a 8-10 is normálism főleg, hogy állt az autó, lehet, hogy az akkufeszültség alacsony még.


A számítógép lámpa ismételt felgyulladása is normális. 40 percig készenlétben van a kocsi, ez alatt ismét felgyullad, majd kialszik. SZóval...bármilyen szar megoldás, normális... :S

2012. ápr. 27. 15:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Nissan-k van,de abba sem 1 mp után alszanak el.Kb. 3-4 mp alszik el minden lámpácska.Szerintem a régebbi autókban,ahol nem volt még annyi elektronika,hamarabb kialudtak.Nekem az 1 mp egy kicsit kevésnek tűnik...
2012. ápr. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!