Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kipufogó lefújása sprayvel?

Kipufogó lefújása sprayvel?

Figyelt kérdés
vettem egy hőálló matt fekete festéket,de a rétegek felhordása után,azt írja a doboz,hogy hevítsem fel 160 fokra,ez lenne aa kérdésem ,hogy mivel lehet ennyire fölhevíteni,az jó-e ha a napon hagyom egy időre?

2012. ápr. 27. 22:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyhatod a napon, de semmit sem fog érni: messze nem hevíti fel 160 °C-ra. Ilyen hőfokot sütőben lehet előállítani, de ennek használatáért néha meg kell küzdeni a család hölgytagjaival.
2012. ápr. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Hőálló festék hátránya hogyha nem égeted rá az előírt hőfokon akkor könnyen lejön a felületről.

Valamint egy kis benzin vagy olaj is leoldja.

2012. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha használod a kipufogót, ráégeti az magát!
2012. ápr. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Először takarítsd le alaposan, mert a koszra meg az olajra nem tapad jól.

Én hengert fújtam le hőállóval, nem tudtam rásütni, azóta is oldódik ha benzin kerül rá.

De majd télen megcsinálom tisztességesen, szezonban csak nem fogom szétszedni a motoromat...

2012. ápr. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

tegnap 23:18 válaszához csatlakozva, a kipufogó felmelegszik annyira, hogy ráégeti magára.


K G nek annyit, hogy léghűtéses motornál hengert, hengerfejet nem ajánlatos festeni, polírozni, bár szép, de komolyan csökkenti a hőleadást, tehát a motorra nézve káros.

2012. ápr. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!