Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mz Etz 125' megbízható motor?...

Mz Etz 125' megbízható motor? Vagy annyi baj van vele mint egy Simsonnal?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 28. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Annyira megbízható amennyire meg van csinálva. Lehet egy Simson is üzembiztos, akármilyen hihetetlenül is hangzik. :D
2012. ápr. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 pagan ***** válasza:
nem értem miért lenne baj a simsonokkal,nekem 7 éve van meg és csak apróságokat cseréltem rajta aztán megy mint a rakéta azóta is,bivaly erős(a lehetőségekhez mérten),az mz re ugyanez a jellemző,ha szarsz rá nem ellenőrzöd néha az állapotát akkor ne várj sokat tőle,a gépekkel törődni kell nem csak hajtani
2012. ápr. 28. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az MZ meg a simson egy kutya - ha te magad értesz a motorszereléshez (és kedved is van hozzá néhanapján...) akkor érdemes velük csak foglalkozni.


Össze lehet rakni úgy, hogy pár száz(!) km-ig üzembiztos, de a "7 éve nem nyúltam hozzá" típusú kommentelők vagy gyalog járnak és a garázsban áll az a simson 7 éve vagy ferdít, ugyanis ez lehetetlen, ha másért nem azért min. váltóolajat meg kopóalkatrészeket kellett volna cserélni benne ha valóban használja évi 50 km-nél többet.


Ezek a motorok 20-40 év közöttiek kivétel nélkül. Igénylik a törődést, többet, mint pl. egy modern robogó. Sokkal többet. Ezzel vagy megbarátkozol vagy elfelejted őket.

2012. ápr. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Jóó az etz is.

Igen, eléggé függ attól, hogy mennyire foglalkozol vele, milyen alkatrészekkel van összerekva, te milyeneket raksz bele.

2012. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha szereted a motort,foglalkozol vele meghálálja,plussz mindig tanulsz valami trükköt amikor rakoncátlankodik
2012. ápr. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
most mondjam azt hogy szar? dehogy szar én fogtam ki egy nagyon kókány gépet. Haveré 3 éve megy hiba nélkül csak kopó alkatrész cserével. Ha oda van figyelve rá minden motor lehet jó;)
2012. ápr. 28. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!