Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitöl mennek tönkre folyamatos...

Mitöl mennek tönkre folyamatosan a lengőkarjaim? Tavaly vásároltam egy 98-as daewoo tico kis autót megvétel után kicseréltettem az ősszes lengőkart mert iszonyuan kopogott vettem bele gyári ujjakat fél évre rá?

Figyelt kérdés
kb 6-ezer kilométer mulva megint elkezdtek sorra kopogni mitöl megy szét ilyen sűrűn? Többi autóba is szétmennek sorra az ősszes lengőkar 5-6 honap alatt? Vagy lehet ahoz van köze hogy 12-es kerekek vannak a ticon nem pedig 13-as?
2012. ápr. 28. 19:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Vagy az extrafos magyar utak . Mondjuk meglepö,hogy nekem a Passatban még nem kopog semmi ( pedig ennek aztán igazán nem ide illö elsö futómüve van)
2012. ápr. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
ne az 5ezer forintos olasz xart vedd,az tönkremegy 5e km alatt. Én amikor ticom volt beruháztam a 12ezer forintos német lengőkarra,jobb mint a gyári,kétszer olyan nehéz mint az olasz,nem lemezből van a fém része hanem valami öntöttvasszerű. többet nem kellett cserélni (előtte szétvertem 4-5 olasz szettet,félévente egyet)
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Napkiraly ***** válasza:
ja a gyári is lókuki
2012. ápr. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vacak minőségűt vettél.6ezer km alatt nem szabad szétesnie.
2012. ápr. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!