Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Suzuki swift sedan 94-es a...

Suzuki swift sedan 94-es a hátsó rugó között van a légrugó megtudja-e mondani valaki mennyi légnyomás kell bele? A másik kérdésem hogy milyen hangot ad az első kerék ha csapágyas?

Figyelt kérdés
2012. máj. 1. 11:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Az sima olajos lengéscsillapító. A csapágynak pedig morgó, morajló hangja van, kanyarban jobban hallható.
2012. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom hogy olaj volna benne mert tömlő van rajta mintha fel lehetne fújtatni
2012. máj. 1. 17:17
 3/3 anonim válasza:
Szia! Én is hasonló problémába keveredtem a sedanommal. Utánanéztem, és kiderült, hogy a 94-es szériából jutott pár légrugós megoldású, ezért nem túl ismert. Nekem is békára mentek benne, eleresztették a nyomást. Visszatölteni egyszerű lenne, de sajnos, maga a hozzáférhetőség a baj. Ki kell szerelni hátulról a légrugókat, ugyanis a visszatöltő rész, a legtetején, (ráadásul befelé fordítva) helyezkedik el. Nem kell megijedni, nagyon különlegesnek néz ki, de a hagyományos csatlakozóval (ami pl a benzinkutakon van) simán fel lehet fújni. Én kb 3-3,5 bar-t tartok a legjobbnak, sokáig kísérleteztem vele. Az első kerék ha csapágyas, valóban morajló hangot ad. Kanyarban erősödik ha terhelődik a kerék. Tehát ha pl. Bal kanyarban erősebb a morgás, akkor a jobb első kerék csapágya a hibás, mivel arra esik a nagyobb terhelés. Ha jobb kanyarban erősödik, akkor pedig a bal csapágy a rossz. Írj, ha valami még nem lenne világos, szívesen segítek.
2012. júl. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!