Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Jettám van. A következő...

Anchyka kérdése:

VW Jettám van. A következő gondom van: Egyszerűen nem húz a kocsi.100km/ó-nál feljebb nem megy és olyan mintha vissza nyomná valami. Hiába nyomom a gázt. Valaki sejti mi lehet a gond? Nincs leszabályozva az autó, nemrég még 160-al mentem vele.

Figyelt kérdés
VW Jetta 2008-as 1,9 PDTI 165000km
2012. máj. 2. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:
turbo elszált ,,,,sima dizel motor maradt semi más erő nulla.
2012. máj. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nagyon lassan közlekedsz vele akkor elképzelhető, hogy lekormolódott a turbót. Bármelyik autószerelő kiszedi és kitisztítja neked. Utána elvileg minden ok lesz...


Ha pesti vagy akkor viszont őket ajánlom:

www. ferrykerturbo.hu

2012. máj. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"turbo elszált ,,,,sima dizel motor maradt semi más erő nulla."


165 000km-nél nem szoktak "elszállni" a turbók. 280 -300 000km után esetleg...

2012. máj. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a passatomnál volt hasonló gond.

Mentem az autópályán, tempomat 140-re belöve és egyszercsak nem tartotta a sebességet, hiába nyomtam, nem ment, csak füstölt mint az állat.


Az intercooler egyik csöve ugrott le. Visszatettem a helyére, de nem élt sokáig, mert a tömités rossz volt benne.

Egy szerelö 1000ft ért megcsinálta, azóta megy.

2012. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jó rég írtam már...hát a szerelők sem tudták megmondani mi baja...egyszer kétszer még előfordult , de mostmár hónapok óta nem! Háttt...ez van. Most téli gumit szeretnék venni, ha van javaslat márkára, akkor várom! Köszi
2012. szept. 20. 16:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!