Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A simsonom mitől fullad?...

A simsonom mitől fullad? Folytatás lentebb

Figyelt kérdés

Üdvözlök mindenkit!


Nem régen vettem egy simsont idáig rendesen működött, de az egyik tankolás után mentem vele egy nagyobb parton felfelé és egyszercsak leállt....ezután félreálltam majd beindítottam, és alapjáraton szépen járt de amint egy gázt húztam neki azonnal leállt...ez kb 2 hete volt...ma tankoltam bele 4es keveréket de előtte kivettem a benzincsapot meg mindent kimostam a karbiba...volt benne szutyok, de még mindig csinálja a dolgot, annyi, hogy nem áll le, de ha felmelegszik a motor és pl fordulok le egy kereszteződésben és viszaengedem a gázt akkor az alapjárat nagyon alacsony és gázadásnál leáll....előre köszönöm a válaszokat



2012. máj. 2. 16:12
 1/2 anonim ***** válasza:
A part nem volt homokos? A levegő szűrő nem telt meg porral, és ezáltal kevesebb levegőt kap a motor, aminek az eredménye, hogy a levegőhiány miatt a benzinhez, nyúl és azért fullad le, mert több levegőt kap, vagy lehet, hogy a karburátor állítodott el, és pucolj egy gyertyát is. (dugulás nem lehet, ha kipucoltad, hamarjában ennyi jutott eszembe).
2012. máj. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!A part nem volt homokos nemhasználom terepen csak közúton!Tegnap viszont néztem a súber tűt és azt tapasztaltam, hogy teljesen kijár a lemezből és így nemlehet azt sem beállítni....ma vettem egy újjat és beleraktam, de még msot is észre venni, hogy kicsit ful, de még nempróbáltam ki csak egy forgattam....
2012. máj. 4. 08:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!