Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 110ccm-os 4 ütemű pitbike...

Egy 110ccm-os 4 ütemű pitbike mennyit fogyaszt? Az osztálytársam nagyon hazudik, félig automata váltós nincs kuplung de váltókar van,

Figyelt kérdés
az egyik haverom mindig azzal dicsekszik hogy az unokatestvérének van egy pitbikéje és hogy kimentek vele motorozni és úgy 5 órát motoroztak és alig fogyott a tankból benzin, meg az unokatestvére apja azzal jár dolgozni már pár hete mert azzal gyorsabban bir menni a földes úton, és egy hétig járt vele dolgozni és az úgy napi 40 km és 5*40-el=200 tehát azt állítja hogy 200km alatt csak egy liter benzint evett meg, ezt ki hiszi el? én nem hiszem el ez a 200 km alatt legalább 1 tank benzint eszik meg de még többet is mert olyan 5 liter körüli tankja van szerintem, most meg azt mondja hogy raktak rá egy sport légszűrőt és sokkal veszettebbül megy, attól hogy egy légszűrőt kicserélnek rajta attól nem fog jobban menni, azon kívűl még a karburátorba is kell állítgatni dolgokat, fúvókát kicserélni egy két számmal nagyobbra meg benzin szintet állítani meg ilyeneket szerintem kell rajta állítani hogy kicsit jobban menjen, de attól hogy kicserélik egy jobb légszűrőre attól nem vehető észre hogy jobban megy (szerintem)
2012. máj. 4. 09:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy litert 100 km-en egy nagyon szépen beállított, max 30-al hajtott Simsonból talán ki lehet hozni, de csak nagyon talán!! Szóval haverod tényleg hülyeségeket beszél:D 1 liter 200 km-re kizárt, hogy elég legyen.
2012. máj. 4. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja meg azt hazudják hogy 110-et megy végsebességre, ez igaz lehet? szerintem nem megy 110km/h-vel
2012. máj. 4. 09:15
 3/8 anonim ***** válasza:
Az a része TALÁN igaz, de akkor már gyilkolja a motort eléggé...
2012. máj. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A légszűrős dologban akár lehet valami igazság.

A biztonsági szintet nem kell állítani, annak gyári értéknek kell lennie.


1L-es fogyasztás kicsit kevés.

A duplája már valósághűbb lenne.


110km/h-val megy?

Ha a saját km-órája annyit mutat akkor kb 90 körül megy.

Sokat csalnak ezek a kínaiak.

2012. máj. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1 litert akkor fogyaszt, ha félúton tolja.. ilyennel akkor mehetsz közúton, ha van rajta világítás, meg visszapillantó. a váltó félautómata. kuplung nincsen. váltókar van. váltáskor nem kell kuplungolni, csak váltani felfelé-lefelé. egyik ismerősömnek volt egy 72 köbcentis, bitang hangja volt, de egy kicsit eltört a motorblokk.
2012. máj. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Félautomata motor van, a régi Jawak, CZ-k is olyanok.
2012. máj. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
tudom hogy van olyan én úgy értettem hogy van váltókar de kuplung az nincs
2012. máj. 4. 20:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Olyan is van, Simson Schwalbéból gyártottak ilyet, bár nem túl gyakori.

KR51/1S a pontos típusa, ültem is már ilyenen, nagyon komoly :)

2012. máj. 7. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!