Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1984-es (E30) BMW 325i coupe-r...

SanyaK kérdése:

1984-es (E30) BMW 325i coupe-ról kinek mi a véleménye, esetleg tapasztalata?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek ezek az autók és érdekelne néhány részlet! Pl. Mennyire megbízhatóak, mennyibe kerülnek az alkatrészek, és mennyi a V6-os átlagos fogyasztása stb.?!

Főleg tulajdonosok és olyanok válaszait várnám, akiknek már volt ilyen autójuk.


2012. máj. 6. 14:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt és pont 1984 évjáratban.Városban 12-15 liter között fogyasztott,attól függően mennyire nyomtam neki.Megbízhatónak sem mondanám,mindig volt valami baja,pedig nagyon vigyáztam rá és kíméltem.Egy majd 30 éves autóról beszélünk,én már nem vennék ennyire öreg autót.Én 1994-ben vettem,akkor csak 10 éves volt és még is sokat szívtam vele.Lecseréltem egy 325 IX re,de azzal még több baj volt és még többet fogyasztott a négykerék meghajtás miatt.Nagyot csalódtam az e30-asokban.Utána sokáig 190-es Mercim volt,azzal fele annyi baj nem volt,igaz az is kurv@ sokat fogyasztott.
2012. máj. 6. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
E30-ra a gatyád rámegy, főleg ha olcsón akarod venni.. Bár alkatrészt már minden bokorba lehet találni.. Gyüjts még hozzá aztán vegyél inkább egy normális felszereltségü 36-ost. Mert a végén mindet akarsz bele és drágább lesz a lé mint a hús:)
2012. máj. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

V6?????

Ember....te nem vagy normális

2012. máj. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
bocsi... persze, hogy nem v6-t!
2012. máj. 7. 00:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!