Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Gilera Runner 50 miért nem indul?

Attila84 kérdése:

Gilera Runner 50 miért nem indul?

Figyelt kérdés
Üdv mindenkinek! Nem rég vettem egy 1999-es gilera runner 50-es robogót, a probléma annyi volt legelőször hogy az előző tulaja olajos benzint öntött bele, így duplán kapta az olajozást, ezért néha beköpte a gyertyát hidegen, rángatott, durrogott meg minden ami lehetséges. Leengedtem a tankot, öntöttem bele rendes benzint, de a probléma még mindig fen áll, hidegen egyszerűen nem lehet vele menni, ha beindul,ha sikerült valamilyen szerencse folytán akkor megy mint a barom,semmi gond vele. Karbit kipucoltam,gyertyát kicseréltem,gyújtás rendben és még mindig ugyanaz a hiba. Lehet hogy az automata szivató hiányossága miatt nem lehet behangolni, mert hiányzik belőle a tű?Egyik ismerősöm is megnézte, ő azt mondta hogy kevés a kompresszió már a hengerben és ezért nem lehet beindítani,lehet hogy ez a baja?Várom az ötleteket mert kezdek kicsit elkenődni:)Segítséget előre is köszönöm.

2012. máj. 6. 14:58
 1/1 waland ***** válasza:
Ha a szívatóból hiányzik a tű, az nem igazán jó jel, mert akkor állandóan sok benzint kap, nem igazán fog menni, hogy beállítsd. Először azt mindenképpen javítsd. Azt, hogy mennyire kopott, azt viszont érdemes lehet megnézetni. Egy szervizben rá kellene méretni a kompresszióra. Az egyébként a gyanúm, hogy hozzáállították a levegőjét a sok benzinhez, amit a szívató miatt kap, ezért ment nagyon, de az biztos, hogy leenné a gatyád, ha így hagynád.
2012. máj. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!