Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert villog es kattog neha...

Miert villog es kattog neha gyorsabban a jobboldali index a muszerfalon?

Figyelt kérdés
Amikor ezt csinálja kiszálltam megnéztem mind a négy indexet és mindegyik ég.
2012. máj. 7. 12:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Néha nálam is csinálta ezt főleg a baloldalinál. Amikor ezt csinálta akkor megnéztem mi a baja és hátul nem égett rendesen. Hazamentem leszedtem a búrát és érintkezési gondok voltak mert ki volt lazulva a csatlakozója, amikor azt megcsináltam azóta nincsenek ilyen problémák megfelelően működik. Nálad is vagy kivan ott lazulva az egyik buránál vagy kontakthibás a csatlakozó. De olyanról is hallottam hogy az index kapcsoló szokott meghibásodni vész villógónál jól működik a dolog de lehet az index kapcsolóval van gáz és azért viselkedik így. Én javaslom hogy nézd meg balra kapcsolt indexet elől hátul meg amikor jobbra kapcsolod akkor is, elakadás jelzős megnézést felejtsd el mer úgy akkor tuti hogy jó.
2012. máj. 7. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
vezeték, érintkezési hiba valahol.
2012. máj. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mikor gyorsabban kattog azt jelenti, valahol nem világít az izzó.
2012. máj. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!