Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autó legyen? HONDA...

Dundie6 kérdése:

Melyik autó legyen? HONDA CIVIC 1.4i S Family vagy MAZDA 323 F 1.5I?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék hogy melyik lenne jobb vásár.

Érdekel itt a fogyasztás, megbízhatóság stb. Mind2 97' es évjáratú és elég jól felszereltek. [link]

[link]



2012. máj. 7. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha számít a véleményem, akkor én a hondát mondanám, igaz nem tudom, hogy mennyi km van benne, szerintem a mazda előbb fog rohadni, de majd jönnek a szakértők, és megszakértenek. Viszont itt szerintem nem fogsz kapni nagyon hiteles válaszokat, mert úgy is a mazdások a mazdát, hondások a hondát mondják, és persze a másik a szar. Szerintem az alábbi linkeken a teszteket olvasgasd el, mert hát ezekből tudsz meg információkat a legtöbbet. Mazda: [link]

Honda: [link]

A hondánál majd válaszd ki, amelyiket jónak látod!

Üdv!

2012. máj. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A harmadik lehetőség pedig: MITSUBISHI CARISMA 1.6 GLX 1999


[link]


Segítsetek!!!

2012. máj. 7. 19:33
 3/5 anonim ***** válasza:
én igazából nem ismerem egyik kocsit sem, viszont én is a hondát ajánlanám. megbízhatóságilag kb ugyanaz a kettő, úgy nagyjából a többi is megegyezik (szerintem), ezért mivel én külsőleg választanék a civicek választanám.
2012. máj. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a MITSUBISHI CARISMÁT választanám. Mindegyik jó kis gép, de a MITSUBISHI CARISMA néz ki a legjobban "szerintem"
2012. máj. 8. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
carisma !
2013. szept. 24. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!