Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak, amikor kiírja...

Mit csináljak, amikor kiírja az Insp jelzést a kijelző indításkor? Vinnem kéne szerelőhöz? Astra g modell.

Figyelt kérdés

2011. 03. 06-án vettem az autómat, 101.750 km-rel. Akkor kicserélték benne a levegő- és pollenszűrőt, motorolajat, olajszűrőt. A szerelő beleírta, következő szerviz 116.000 km-nél.

Most van benne 107.400 km. Indításnál megjelenik az Insp jelzés kb. március óta. Akkor most kéne mennem vele szervizbe megint?



2012. máj. 8. 19:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mikor lecserélte az olajat meg a többi nem törölte ki a számítógépet. Gondot nem fog okozni max ha téged zavar a felirat.
2012. máj. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Én is erre gondoltam, de inkább egy hozzáértő véleményt akartam hallani. Valahogyan ki lehet azt ütni, legalábbis azt olvastam. Igaz ez? Akkor ráérek elvinni 116.000-nél, ahogy írta a szaki?
2012. máj. 8. 20:10
 3/13 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok benne biztos hogy hogy nem fog lekorlátozni az autó. Ha az anyagiak engedik cserélj megint olajat és üttesd ki a szervízt.
2012. máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Keress rá a neten. hogy opel diagnosztika vagy hibakód törlés. kb 10e körül lehet.
2012. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 TOMAtm ***** válasza:
0%

az azt jelenti h valamilyen nem vészüzemi hiba van a komputerben.g-s astránál ez EGR szelep lesz,ha nincs még ledugózva tedd meg sürgősen.egyébként nem szabályoz le semmit csak az a fos szelep beragad és 1: vagy úgy áll be h folyamatossan engedi a levegőt a motorba -szarul megy a kocsi,felmegy a fordulat üresben v kinyomott kuplungnál 2 nem történik semmi -ez a jobbik eset ilyenkor nem jut fals levegő a motorba.

Am a szervízben nehúznak 4-7 ezer FTal azért mert rádugják a gépet és nyomnak egy törlést.nem szerelnek semmit(tapasztalat) -amennyiben nem ég gyújtás után semmilyen lámpa sem a műszerfalon.

2012. máj. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%

Minek cseréljen megint olajat ???

Csak kitörlik a gépet és kész...

2012. máj. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

20:28


Azért cseréljen olajat mert ha simán kitörlik a szervízt utána 0-rol számol a computer és akkor máris 17 ezret fut az olaja mire megint viágít a szervízlámpa. legalábbis én ugy csinálnám. De ha ő nem felejti el és elviszi 116 ezernél és ujra kiütik akkoris jó :)

2012. máj. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jogos, erre nem gondoltam :-)

Én csak cetlit ragasztok a motortérbe.

2012. máj. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
nem biztos hogy rá kell dugni, 2008-as fabiat kb. 10 perc alatt megcsináltam hogy nem csipogjon hogy szervazbe kell vinni..
2012. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem lett nullázva a szerviz intervallum.

Itt egy videó: (műszerfalon keresztül is ki tudod ütni)

http://www.youtube.com/watch?v=d1jT3o1aRQo


Kikapcsolt gyújtásnál nyomd meg a műszerfalon a gombot, tartsd nyomva + add rá a gyújtást.


Tartsd nyomva gombot folyamatosan. Először az "insp" majd a "-----" felirat fog megjelenni. Ezután elengedheted a gombot és leveheted a gyújtást.


Kész!

2012. máj. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!