Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nagyon szigorú a forgalmi vizsga?

Nagyon szigorú a forgalmi vizsga?

Figyelt kérdés
Hány %-a megy át kb. a tanulóknak?
2009. jún. 24. 21:08
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Hány %-a megy át kb. a tanulóknak elsőre?
2009. jún. 24. 21:11
 2/20 anonim ***** válasza:
100%

nekem 4külömböző kategóriás jogsim van és mind a 4szer elsőnek sikerült.

De az attól is függ hogy melyik városba csinálod, nem mindeggy hogy egy 3lámpás kisvárosba vagy Bp-en forgalmizol.

Én a következőket ajánlom neked:

-legyél minden helyzetbe előrre látó és körültekintő.

-bízzál magadba.

-és ne izgulj, ez a legfontosabb.18/F

2009. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap a vizsgázók 50%-át engedik át. Ha tudsz vezetni átmész elsőre. Ha nem, akkor lehet szerencséd lesz és átmész. De lehet, hogy nem lesz szerencséd és megbuksz.
2009. jún. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Első köszi szépen. :) Holnap vizsgázom...
2009. jún. 24. 21:25
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én is holnap vizsgázom, 10.30-kor. Már kezdek izgulni, jobb azt ilyenkor letudni, mint közvetlenül vizsga előtt:D

nem vagyok túlságosan izgulós, és szerintem az fontos, hogy ne félj tőle, meg ne izgulj, mert akkor könnyebben becsúsznak az apró hibák, abból meg hamar összegyűlik annyi, amiért már meghúznak. Ha tudsz vezetni, akkor simán átmész. Most már csak az a kérdés, hogy én tudok-e:D

2009. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%

Hát, Miskolcon pl. nagyon sokan buknak...nekem is szerencsém volt, hogy elsőre sikerült:)

A legfontosabb, hogy ne kövess el egyértelmű, nagy hibákat (pl. piroson átmenni, záróvonalat érinteni, forgalom elől elzárt területen áthaladni, STOP tábla...), és akkor nagy gond nem lesz:) Hja, és az egyirányú utcából balra jól kanyarodj ki :D

Sok sikert;)

2009. jún. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
84%
Én Érden tanultam és az arány kb 10 ből 4 megy át.Megvan már előre hogy ki bukik meg pl : előző bukik.2 bukik,3 átmegy,4 bukik és így tovább.Itt Érden nem azt nézik hogy hogy vezetsz hanem ha szerencséd van és úgy jössz a sorrendben átmész ha nem nem hiába is tudsz vezetni.Ha tökéletesen is mész de a sorrend szerint buknál akkor valami hibát kitalálnak ( rossz kormány fogás,benyomott kuplunggal mentél be a kanyarba stb.)De ha jattolsz akkor átmész én jattoltam 15 ezret.Most lehet emiatt lenézni de ha meg bukok és nem adok kenőpénzt akkor 2 hetet várok pótvizsga dija 6000 ezer és még 2 plusz órát kell venni ami szintén 6 ezer vagyis 12 ezer de várok heteket és még mindig nem biztos hogy átmegyek és ha valaki nem tud vezetni igazán nekem ne mondja senki hogy az a 2 vagy 4 plusz óra alatt megtanul.De nekem az oktatom ugy kezdte a forgalmi órák elején hogy jattra számítsak 15-25 ezer közt ahogy van pénzem.Nem véletlen van a vizsgabiztosoknak Audi meg passzátjuk.
2009. jún. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
96%
Kedves utolsó! Én is a szakmában dolgozom... Az a pénz, amit kenőpénzként adsz, az az oktatók zsebében marad, a vizsgaviztos általában nem kap egy fillért se... Mi azt úgy mondjuk, hogy "eladják a vizsgabiztost". Ez van sajnos...
2009. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én abból gondoltam hogy a vizsga biztosnak megy mert fater kollégája és viszonylag jóban is vannak és ha nem muszáj tőlem nem kért volna pénzt.Fater nem oktató hanem az oktatom csinálja másod állásban.
2009. jún. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem szigorúbb, mint egy érettségi vizsga. Átmenni igen igen nehéz, ha nincs az embernek ismerettsége, vagy megfelelő anyagi háttere. Nekem 3. alkalomra sikerült, de én büszkén állíthatom,hogy senkit nem fizettem le érte.
2009. jún. 25. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!