Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket válasszam? (Bővebben...

Melyiket válasszam? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Kismotor vásárlása előtt állok.. Lassan elkezdem a vizsgát, de addig is szeretnék minél többet gyakorolni. Lenne egy nem idevágó kérdésem: Saját motorral lehet menni vizsgázni? Ha igen, kapok kedvezményt?

Na szóval... A jelöltek:

Suzuki Sepia ZZ(tudom, Morini blokkos)

Keeway Focus

Keeway Matrix

Suzuki Street Magic 50

Köszönöm a válaszokat! 13/F (mindjárt 14..:P)



2012. máj. 9. 20:06
 1/9 anonim ***** válasza:
én nem ezek közül választanék, nekem van egy yamaha neos-om és 3 éve megvan , semmi baj nem volt vele, minarelli blokkos , tehát sok alkatrész van hozzá, és vihetsz a jogsihoz saját motrot , de nem éri meg ,mert kb. 10 ezret spórolsz, de a szállításról neled kell gondoskodnod!
2012. máj. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ahova vizsgázni mennék az kb. 500 méterre van tőlünk és csak kis utcákon kéne mennem. Addig vagy elmegyek sutyiban, vagy apu elviszi a motort odáig, én meg buszozok 2 megállót. Írnál a motorról egy kicsit?:)
2012. máj. 10. 06:56
 3/9 anonim ***** válasza:
3-4 l/100km a fogyasztása, 75kg om alatt 85öt megy semmi tuning nélkül!kétszemélyes , kényelmes , jó az úttartása a széles kerekek miatt, ha veszel 2t-t mert a 4t nagyon lassú , és drága, ha van még kérdésed irok szivesen!
2012. máj. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Egész jónak tűnik.. Mennyire megbízható? Eddig miket kellett rajta cserélni? Milyen az alkatrész-ellátottság és milyen árban vannak? Értenek hozzá a szerelők?
2012. máj. 10. 14:59
 5/9 anonim ***** válasza:
szerintem a szerelők ehez a fajtához értenek legjobban, mert a legjobb fajta ,fekvő minarelli blokkos , ebből következik ,hogy sok az alkatrész ,nekem 3 éve van és nem volt semmi baj vele !
2012. máj. 10. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
az alkatrészek közepes árban vannak
2012. máj. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ja ,és ha veszel ,akkor arra figyelj, hogy ne valami agyonhajtottat!
2012. máj. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2012. máj. 10. 15:48
 9/9 anonim ***** válasza:
szivesen, ha kérdésed van még írj bátran :D
2012. máj. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!