Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha a kocsimmal egyenletlen...

Ha a kocsimmal egyenletlen úton megyek, műanyag vagy gumiszerű nyikorgás hallható alulról. Mitől lehet?

Figyelt kérdés

A küszöbön ugrálva és hintáztatva a kocsit nem hallható, csak lassan gurulva szar úton...

A lengéscsillapító csinálhat ilyet? Vagy máshol keresendő a dolog?



2012. máj. 9. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet még szilent is. ezt igy nehéz megmondani ezt hallani kellene.
2012. máj. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lengéscsillapitó, szilent, segithet a behatárolásban hogy honnan szól, ez igy hogy alulról még kevés.
2012. máj. 9. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

én úgy hallom, hogy jobb oldalról hátul, bár vezetés közben nehéz behatárolni...


esetleg az közrejátszhat a dologban, hogy tegnapelőtt sajnos sikerült felültetni az autót egy magas szegélyre, aztán lefelé jövet végighúzta az alját?

2012. máj. 9. 20:34
 4/7 anonim ***** válasza:
Valószínűleg szilent lesz. Lengéscsillapítót otthon is meg tudod nézni, lenyomod a kerék fölött a gép elejét/hátulját, és ha 3-nál többet hintázik mielőtt megáll akkor csere. Igaz ez csak akkor jellemző ha nagyon szar már, de legalább ad valami támpontot.
2012. máj. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
teljesen ugyan ez volt nekem is. hátso szilent csee lett belole
2012. máj. 10. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ma voltam vele szerelőnél, nem tudták megállapítani, hogy melyik szilent lehet, mert kézzel mozgatva nem nyökörög, csak menet közben, úgy meg nem tudják meghatározni, mert hátul is van jó pár..

Kicsit meg vagyok lőve a dologal, mert mindent cseréltetni nem olcsó, annak tudatában, hogy egy Cadillac CTS-hez nem két fillérek az alkatrészek :S

Hogy lehetne vajon kideríteni, hogy pontosan mi az? szedesem szét a futóművet?

2012. máj. 10. 12:25
 7/7 anonim válasza:
Szia, kiderült utána mi volt a gond? Nekem Rover 75-ben most cseréltettem első lengéscsillapítót, rugót, toronycsapágyat. Azóta nyüsszög így ahogy írod. Előtte nem csinálta. Futómű átvizsgáláson azt mondták minden rendben van. Szerelő azt mondja el fog múlni szerinte a lengéscsillapító csinálja.
2016. okt. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!