Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson után mi lenne az...

Simson után mi lenne az ideális motor?

Figyelt kérdés

földesútra,endurózgatásra kellene,16 éves vagyok.

A Simsont már unom szóval szeretnék egy nagyobbat venni.

Milyen LE,cm3, es motor lenne az ideális ami nem túl erős de nem is túl unalmas..?

Légyszíves kíméljetek a belémkötésekkel..

Köszönöm szépen.!


2012. máj. 11. 20:17
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Körülbelül,160ezer forint lenne a keret.
2012. máj. 11. 20:20
 2/16 anonim ***** válasza:
125-150 mz, etz vagy ts...
2012. máj. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Egy simsont hogy lehet megunni? Egyáltalán bármilyen motort? Szerintem ez lehetetlen.

Egyébként a kérdésedre válaszolva 160e Ftból szerintem csak szerelgetni való roncsot fogsz kapni. Ami olyan mint Zuzu Petas-szal beszélgetni...

Nem írtad mire van jogsid ezért csak a műszaki dolgokat szem előtt tartva:

Én egy 125ccm környéki cross gépet ajánlanék, de szerintem szánj rá 3 x 160-at legalább. Pl KTM SX 125

2012. máj. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
UGyan ugyan ugyan.... 160ból egész pofás járgányt lehet venni, amit az utolsó mond az tulzás, 200 is elég lenne rá. Azzal tisztában kell lenni hgoy mindenféle járművel, legyen az autó motor, tengeralattjáró mindig van vele valami munka. Gondolom mikor megvetted a Simsonod azzal is voltak munkálatok. Mert ami nekem van Simson folyton köhögött valamiért, sok beállítást és tisztítást kellett rajta végezni, a karburátor folyton keresztbe tett. A tankot ki kellett mosni. Szerencsére az enyém motorikusan fel lett újítva, ha azzal is baj lett vlna nem biztos hogy győztem volna türelmesnek lenni vele és inkább túladok rajta. Amúgy én a helyedben nem válnék meg a Simsontól, de ha már egy kicsit gyorsabbat akarsz a cross motor valóban ideális választás, vagy egy MZ pl, azok is jók, esetleg Pannónia. Tervezem egyébként hogy veszek én is egy komolyabbat, szeretem a motorokat, de az tuti hogy nem millió ft-os gépeket fogok vásárolgatni, ha olyan gépet veszel amin van egy kis szerelnivaló és értesz hozzá akkor hajrá!
2012. máj. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként egyik motor se unalmas, mindnek van ereje, mind mozog, eljut Aból Bbe, csak jól kell velük bánni. Én egy régebbi gépet többre becsülök mint egy új csúcsmodelt, sokkal esztétikusabbak és egyénibbek. Egyszerűbb ha nézegetsz használt motorokat, ott megtudod a LE-t cm3-t, mindent. Tuti van kedvező árú motor.
2012. máj. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
persze 16 évesen 3x160E meg pont sx mi? miből tartana fenn egy üzemórás verseny gépet? nézzél mondjuk DT-t vagy akár régebbi 350 körüli 4T gépet. az se vág földhöz de van benn erő és elnyűhetetlen ha egybe van:)
2012. máj. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem az anyagi helyzet volt a kérdés, hanem motor típus érdekelte a kérdezőt.

A magyar motorpiacot elnézve nem tudsz korrekt állapotú gépet venni 160 ezerért. Igen, legalább a háromszorosát kell rászánni. Én legalábbis annyi gány munkát, leharcolt gépet láttam az elmúlt években, hogy egyiket sem tudnám jó szívvel ajánlani. Ez abból fakad, hogy a magyar használt motorpiac ilyen. Vannak persze kivételek.

2012. máj. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

lemaradt a "csak" szó az első mondatból:

Nem csak az anyagi helyzet volt a kérdés, hanem motor típus (is) érdekelte a kérdezőt.

2012. máj. 12. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Hát olyan motort 3X áron vesz akkor azon a motoron semmi munka sincs szinte, az már egy szuper állat gép lenne. Viszont biztos hogy vannak kiskapuk, olyan lehetőségek amelyekkel jó motorokat lehet venni. Sokan adnak túl a motorjukon autójukon, mert nincs pénzük és nem tudják fentartani, és így sokkal olcsóbban adják.
2012. máj. 12. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki válaszolt.!

Hát nemtudom hogy Ti/első válaszoló hogy voltatok/voltál vele és hogy volt-e 16 éves korodban motorod,de szerintem meguntad volna teis..

De mindegy,nem akarok vitatkozni,és majd körülnézek,és lehet hogy ősz végére-tél elejére,halasztom a motorvásárlást,mert úgytudom hogy akkor olcsóbbak.

Persze várok még további válaszokat.!

Köszönöm.! :)

2012. máj. 12. 18:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!