Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád? Szar...

Melyiket választanád? Szar utángyártott alkatrészekböl összerakott Simson, vagy szar kínai robogó?

Figyelt kérdés
Ha muszáj lenne választanod az egyiket.:) Köszi a válaszokat

2012. máj. 12. 08:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Két szar közül választani? Akkor már inkább a Simson. :D
2012. máj. 12. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
A kínai robogót, mert az legalább 25 évvel fiatalabb szar.
2012. máj. 12. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
A Szimót mert az évtizedek óta bizonyít - és a szar alkatrészeket fillérekből cserélheted gyári bontottra.
2012. máj. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
27%
Miért, milyen a sz*r utángyártott alkatrész? Van lényegi különbség egy gyári csavar meg egy sz*r utángyártott csavar között? Jó-jó, tudom, hogy néhány alkatrésznél nem ilyen egyszerű a helyzet, de még ha utángyártott alkatrész is, úgy van tervezve, hogy működjön a Szimóval. Szóval Szimó.
2012. máj. 12. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a robogó még csak motornak sem mondható igazán,ezért egyértelműen a Simson.
2012. máj. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
9%
A kaki kínait.
2012. máj. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
az a különbség hogy a haveromnak simsonja volt utángyártott hengerrel....meg akarta fúrni ezért felmelegítették gázperzselővel..majd elkezdték fúrni és rögtön szétrepedt...a gyárit még fel sem kellett volna melegíteni...nah ez a különbség
2012. máj. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%
Valószínűleg a szar kínai robogót.
2012. máj. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
120K kilométert mentem a kinaival ,mikor az elsö nagyjavitást megejtettem.Négyütemü és elég gyenge gép de lassan komotosan többet megy mint a simo.Viszont a simson megadja már a motorozás alapélményét.Igy tehát attol függ mire használod ja és persze miként.
2012. máj. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

a simson egy motor, a robogó egy robogó, két különböző kategória, ezt neked kell eldönteni :)

Nekem egy kínai 125-ös robogóm van 3 éve, és 11.000km-t raktam bele, 5 éves járgány. Volt simson-om is.

A robogónak van egy nagy csomagtartója, plusz egy 40-l-es hátsódoboz, a heti bevásárlást magamnak megoldom egy fuvarral,úgy, hogy nem kell hátitáskázni(de még azt is lehetne ugye) Elmegyek vele sátorozni, összes cucc elpakolva,ez sem utolsó.

Viszont lemarad a váltás élménye, és a kuplungolás...cserébe van szél, és esővédelem, főleg magasított plexivel.

2012. máj. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!