Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik a legjobb márka ezek...

Melyik a legjobb márka ezek közül? : yamaha beta gasgas rieju malaguti cagiva suzukicpi keeway derbi gilera husqvarna husaberg honda kawasaki. aprilia?

Figyelt kérdés
lehetőleg rakjátok sorrendbe a legjobbtol lefelé sürgős motort vennék endurot vagy crosst vagy trialt

2012. máj. 14. 15:24
 1/5 A kérdező kommentje:
KTM ET IS IRJÁTOK BELE LÉCCIKEE:: KÖSZYY
2012. máj. 14. 15:25
 2/5 A kérdező kommentje:
MEG MÉG ezt a 2 öt: peugeot bmwww
2012. máj. 14. 15:34
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát most ez így nagyon relatív szerintem. A véleményem a következő, de úgy, hogy eddig csak simsonoztam, meg van egy piaggio robogóm:

KTM, Ducati!, BMW, Kawa, Honda, Derbi

Nekem ebbe a sorrendbe Szimpatikusak. A többiből is biztos, hogy van jó motor, de nekem ezek tetszenek. Ha lesz pénzem, nagyon szeretnék egy KTM crossot, egy Ducati multistradat meg egy BMW túramotort. De erre még gyűjtöthetek az biztos. :D

2012. máj. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Most keeway-em van az hibátlan. elötte volt hondám meg suzukim de azok sz@rok voltak meg +10-15 évesek
2012. máj. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 dzsakbasz válasza:
Ktm mindent visz, habár nekem suzukim van, az se rosz. De a KTM az KTM.
2013. márc. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!