Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogy lehet az h 2 ugyanolyan...

Hogy lehet az h 2 ugyanolyan mennyiségű márkájú és viszkozitású motorolaj között akár 8000 Ft. Különbség is van?

Figyelt kérdés
2012. máj. 15. 12:53
 1/6 anonim ***** válasza:
mint mindenhol, itt is a márkanevet kell megfizetni, azonban tényleg van külömbség pl: a castrol, valvoline olajok nem véletlenül vannak versenyautókon feltűntetve (ez még nem jelenti azt, hogy az is van benne, reklám ez is). de normál használatra elég egy közép árkategóriás olaj is, de pl ha nagyos sokat fut az autó vagy huzamosabb ideig rendszeresen akkor célszerűbb a drágábbat megvásárolni. az olcsó tescoban stb kapható noname olajak nem ajánlatosak. én láttam már ojat is ami TELJESEN UNIVERZÁLIS TEHÁT BENZIN ÉS DÍZEL AUTÓKHOZ, tehát BÁRMIBE! na nekem erről nincs tapasztalatom, de biztos hogy nem töltenék ilyen még ladába sem!
2012. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igazából arra lennék kíváncsi h pl interneten nézegettem castrol 5w30 edge motorolajakat, és találtam 8500-ért meg láttam 15.000 ft-ért is. autósboltban szintén volt 15.000-ért. erre lennék kíváncsi h ez miért van, ekkora árkülönbség???köszi a választ egyébként.
2012. máj. 15. 13:07
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne csak a viszkozitást nézd hanem pl az API besorolását is az olajnak. Abban is egyformák?
2012. máj. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen. mindenben egyformák,mindenben ugyanolyan olajról van szó.
2012. máj. 15. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos? Van Castrol Edge és van Castrol Edge Pro A5. Annak pont annyi az ár különbsége 4L-es kiszerelés esetén amennyit írtál.
2012. máj. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen biztos h ugyanaz. Árgépen néztem minden leírást megnéztem hozzájuk, és egyszerűen nem akarom elhinni az ekkora árkülönbséget. Valami nekem nem tiszta. Mert ok legyen 1-2 ezer forint közte különböző boltokban, de azért 7-8000 ft-os különbséget durvának tartok és most elbizonytalanodtam a minőséget illetően....ill h melyiket vegyem meg?
2012. máj. 16. 15:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!