Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Külföldi papíros robogó...

Gyula0258 kérdése:

Külföldi papíros robogó 50ccm-es magyarországi használata?

Figyelt kérdés
Vettem egy osztrák papíros robogót 50ccm-es ma bementem a biztosítóhoz hogy kötök rá egy biztosítást erre benyögi hogy magyar országon is forgalomba kell hozatni. Ez tényleg így van vagy csak nincs képbe a p.csa?

#robogó #külföldipapíros
2012. máj. 16. 11:45
 1/4 anonim válasza:
Ha jól tudom bekéne vinni a közlekedési felügyelethez vagy valahova hogy bevizsgálják hogy 50 stb..A legegyszerűbb,ha pl. csinálsz egy adásvételit az unokatestvéreddel és simán tudsz rá biztosítást kötni.Anno én is így oldottam meg.
2012. máj. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Dehogy kell forgalomba helyeztetni, kötsz rá egy biztositsát (pl KH biztositonál kb évi 3500 Ft-ért) és mehetsz vele isten hirével. Nem igényel semmiféle regisztrációt,az osztrák forgalomból kivonási papirja legye Nálad,és irjatok egy kamu adásvételi szerzödést
2012. máj. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat idő közben voltam bent az okmányirodába és megkérdeztem ott is azt mondták nem kell csak biztosítás kell rá és ennyi. azóta megkötöttem a biztosítást a neten oda meg még adásvételi se kellet bár van
2012. máj. 18. 22:43
 4/4 anonim válasza:
Nem kell Magyarországon sem forgalomba hozatni, sem helyeztetni, mivel műszaki és forgalmi sem kell rá. Kérd meg inkább a hölgyet hogy kérjen valami könnyebb munkát, mondjuk udvarsöprés, arra lehet hogy alkalmas.
2021. júl. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!