Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Malaguti Phantom 250 Max. Nem...

Skert kérdése:

Malaguti Phantom 250 Max. Nem rég került hozzám a motor, de az órája csak Mérföldben mér. Hogyan tudom átállítani km/h-ra?

Figyelt kérdés

Előre is köszönöm a segítéget.

Ha lehet részletes magyarázatra lenne szükségem( lépésről, lépésre).



#átállítás #km/h #mph #Malaguti Phantom Max
2012. máj. 16. 15:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Alkoholos filcel felé írod a km/-t ennél egyszerűbbet nem tudok :)
2012. máj. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ajánlatom, hogyha fedélzeti computeres akkor az agyával kéne beszélni egy szerelőnek, vagy ha ez nem segít (mert "programot" átírni benne már fa.za csatlakoztatható gép kell), akkor veszel bele egy másikat, ami gondolom nem kevés pénz.

1km/h = 0,621 mph

1mph = 1,609 km/h

Jobb ötletem sajna sincs.

2012. máj. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 GTommi6 válasza:
Üdv.Egy hónapja vettem egy Phantom max 125 -öt és hasonló problémába ütköztem.Ha jólértem Digit kijelzős .Nagy nehezen sikerült rájönnöm a trükkre ami a következőképp néz ki: Gyújtás levéve a biztosíték táblából (Bal oldali rekesz kormány alatt) ki kell húzni azt a biztosítékot ami a kijelző táp ellátás hivatott biztosítani, most hirtelen nem tudom pontosan melyik ha jól emlékszem 15A -es. Pár másodperc múlva visszatenni ennek eredményeképp a kijelző lenulláza magát,ez befejeztével elkezd folyamatosan váltakozni egy kiírás: phatom 125 ,MPH/h , Km/h, Pantom 200. Ha jóltudom 250 es nem volt ebből a modellből.A lényeg hogy a gázkar és a fékkar között van egy gomb amivel a kijelzőt tudod állítani mutató újjal, ki kell választanod a megfelelő motortípus és a megfelelő mértékegységet.Figyelem ha nem jó típust választasz ki akkor nem megfelelő értékeket fognak mutatni a műszerek .Ilyenkor újra meg kell ismételni a leírtakat.Vissza ellenőrzés ként gyújtást adva a kijelző pár másodperce mindig kiírja a motor típusát. Jó szerelést,és motorozást:) Remélem tudtam segíteni :)
2012. máj. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!