Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan legegyszerűbb kiégetni...

Hogyan legegyszerűbb kiégetni simon a kipufogót?

Figyelt kérdés
2012. máj. 16. 20:12
 1/3 anonim ***** válasza:

A legegyszerűbb kétségkívül az, ha az üzemmeleg motort jól meghajtod, hogy sokáig nagy hőterheléssel fusson. Ez is segít valamennyit, de nem fogja az összes kormot eltávolítani a kipufogórendszerből, csak amolyan tűzoltó jellegű beavatkozás.

Egyszerűen, gyorsan és jól kiégetni "oxigénnel", avagy dissous-gázas hegesztőpisztollyal lehet. A többi vajákolás (benzint/nitrohígítót/bármi mást öntesz bele és meggyújtod, bedobod a kazánba, stb.) nem tudja úgy kipucolni a kipufogót, hogy az utána biztosan használható legyen. A krómnak mondjuk nem tesz jót ez a beavatkozás, de semmi sem lehet tökéletes.

2012. máj. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Itt leírnak mindent nagyon szépen: [link]
2012. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

az én kipufogómat disznóperzselővel égettem ki [link]

teljesen jó de én miután elkezdett izzani benne a kotu akkor kompresszorral fújtam bele a levegőt hogy az egész elizzon.

2012. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!