Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autót vennétek, ha...

Milyen autót vennétek, ha megnyernétek a lottót?

Figyelt kérdés
Nekem nem kellene sportkocsi, inkább egy jó 5ajtós bmw, vagy audi.

2012. máj. 17. 22:31
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2 autót egy fehér nissan navarat és egy metálfekete 1977 es chevrolet corvettet
2012. máj. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
maradnák ami most van (audi 80 b4 sedan) csak kipofoznám tennék rá jó lökösöket meg stb
2012. máj. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
páromnak egy subaru (és egy benzinkút az udvarra),magamnak nissan juke
2012. máj. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Lexus LFA-t vagy IS 250C-t, mert annak l lehet hajtani a tetejét:D
2012. máj. 17. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
38%

Mindennapi használatra egy Laguna III 2.0Dci-t. Annál jobb autó nincs, csak drágább.


Játszani meg Impreza, esetleg Evo.

2012. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én egy Ducati Multistradat vennék, egy 250-es KTM MX-t, egy BMW túramotort meg egy Yamaha R1-et vagy Suzuki Hayabusát és akkor még marad benzinre a többi 90% pénzem, autókat nem komázom. :D
2012. máj. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen ha az ember el akarja titkolni a nyereményt (már pedig ez logikus), akkor érdemes szépen lassan felfele menni a listán. Akinek mondjuk most egy 200.000-s kis öreg használt autója van, az egy darabig még hajtja és talán lecseréli egy idő után egy nagyobbra, de nem feltétlen rögtön egy új autóra. A környezetnek meg lehet azt kommunikálni, hogy új vállalkozásba kezdtél és nagyon jövedelmező (ez nem olyan nehéz, hisz a lottó nyereményből be is fektet valamennyit az ember, akár vállalkozásba). Aztán 2-3 év múlva már lehet új autókat is venni, természetesen nem rögtön a legluxusabb járműcsodákat. Sőt, tulajdonképpen legjobb ötlet venni egy VW Transporter/Ford Transit/Peugeot Expert/Mercedes-Benz Viano/Toyota Hiace kategóriás kisbuszt. A gyártók előszeretettel tömik meg ezeket is fullextrásra a vevő kedvéért, de sokan foglalkoznak ezek átalakításával is, bőrt, klímát, sötétítést, elektronikát - egyszóval mindent lehet kérni bele. A külvilág meg csak annyit lát jó esetben, hogy egy átlagos céges kisteherről van szó - míg mondjuk egy Audi vagy BMW megjelenése a háznál feltünőbb jelenség lehet.
2012. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim válasza:
36%

ha már megnyerném elköltöznék spanyolba (mert ott nem oly drága a lakás és ismeretlen lennék), autót vennék egy Prius-t mindennapira, hobbiba egy Toyota Supra twin turbo-t

és persze az önfenntartó háztartás elengedhetetlen...

2012. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%

Én nem tudom...

Lapos autót nem vennék a magyar utak miatt. Úgyhogy ferrari lamborgini poshe kilőve.

Vennék 1 lakókamiont meg egy jó motort. :D

2012. máj. 18. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
36%

Én egy Audi RS6-ot,Nissan GT-R,Mercedes Benz S65 AMG, BMW 550Md Touring közül bármelyiket:)

Motornak ami van, Yamaha R1-et.

2012. máj. 18. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!