Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Babetta 210, világítás mellett...

Babetta 210, világítás mellett kihagyó gyújtás magasabb fordulaton?

Figyelt kérdés
A fenti jelenséget produkálja a moci,viszont ha lekapcsolom a világítást,minden O.K. Az összes vezeték átnézve, nem testel le sehol, ezért tanácstalan vagyok.Keresgéltem babettás fórumokon, de megoldást sehol sem találtam.Várom az értelmes válaszokat.

2012. máj. 19. 17:54
 1/3 anonim válasza:

Érdekes... Általában alapjáraton szokott előfordulni az ilyesmi. A gyújtás rendesen be van állítva? Nincs zárlat a kapcsolónál/izzónál?

Én azt tartom a legvalószínűbbnek, hogy a generátornál van valami bibi. pl: "nem pörög fel annyira" hogy magasabb fordulatszámon a gyertyának is, és az izzóknak is termeljen elég áramot.

2012. máj. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Zárlatot nem találtam,ellenben én is arra gondoltam hogy a világítás elvesz annyi áramot, hogy a szikrának nem jut elég. Egyébként a gyújtás rendben, pöcc-röff.
2012. máj. 20. 06:36
 3/3 A kérdező kommentje:
Megoldódott, tirisztor csere volt,és minden okés :)
2012. júl. 18. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!