Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogosítvánnyal kapcsoltos...

Cris123 kérdése:

Jogosítvánnyal kapcsoltos kérdés!?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi hogy levizygáztam, elintéztem az okmányirodába az ezzel járó dolgokat, és aztmondták hogy 30 nap múlva küldik ki a jogosítványt ami kicsit sok idő számomra :(. A kérdésem az lenne hogy amit kaptam papírt az okmányirodába azzal a papírral lehet e vezetni, és mint jogsiként használni addig amíg ki nem küldik a rendes kártyás jogosítványt?

2012. máj. 21. 11:08
 1/8 anonim ***** válasza:
101edjére is leírjuk, hogy azzal NEM lehet vezetni még. Csak, ha volt előtte más kategóriád. Pl. Most rakod B-re, de előtte már volt A-d. Akkor motorral mehetsz, de autóval NEM. Csak, ha kiküldték a kártyát.
2012. máj. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Elsővel értek egyet. Egyébként rohadtul nem 30 nap a kiküldési idő itt valamit rosszul mondtak neked. Én múlthónapba csináltattam meg a jogsimat hét elején és jövőhét közepén már megvolt. Én vezethettem azzal a papírral mert nekem már volt B-s jogsim előtte de mivel C-s jogsit csináltam így le kellett adnom és addig azzal a papírral csak azt vezethettem amiből már korábban volt jogsim pl autóra. Szerintem neked lassan kifog jönni, ne izgulj, úgysem tudsz még úgy vezetni ha csak előtte már nem vezettél egyedül feketén hogy elmehess rögtön nagyobb utakra egyedül autóval. Nyugi kifog az jönni.

Még egyszer hogy értsd, azzal a papírral te még NEM vezethetsz, türelem.

2012. máj. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
vezess nyugodtan ,,,,rozsaszint ne várd :) rendőr elmondja miért ne várd tovább :)
2012. máj. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak jogosítvánnyal lehet vezetni, semmilyen más papírral (kivéve ha tanulóautót vezetsz órán). Nektek ezt nem mondták el az autósiskolába? Nekünk a szánkba rágták az összes ilyen tudnivalót.
2012. máj. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
lehet, de nem szabad
2012. máj. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Megbüntetnek vele, de nem azért mert nincs jogsid hanem mert NINCS NÁLAD. Tényleg max egy hét mire kiküldik a harminc nap csak határidő mire meg kell csinálniuk.
2012. máj. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az 5.nek van igaza:D

max 2 héten belül megjön, én szerdán délután intéztem és már hétfőn előbb ittvolt, mint hazaértem volna a suliból :D

2012. máj. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ideiglenes (barna)? Én váltottam, mikor meglett a jogosítványom. Két hét múlva jött a rendes (rózsaszín) kaptam róla SMS értesítést, bementem a hivatalba, elvették az ideiglenest, kiadták az állandót. Bár neked már nem lehet, akkor kellett volna megigényelnie az okmányirodában. 3-4E Ft volt, már nem emlékszem.
2012. máj. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!