Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csapágyat mivel tudom...

A csapágyat mivel tudom megrögzíteni a házában?

Figyelt kérdés
egy csapágyat szeretnék megrögzíteni egy perselyben. nem szeretném az átfedéses módszert alkalmazni (egyik hideg másik meleg majd öszehűl és megszorul), mert félek megnyomja, és minden anyag máshogy tágul, nem kísérleteznék a méretekkel. milyen más módszer van még? menetrögzítő, egyéb ragasztó? a csapágy max 100N erőt vesz fel (10kg),és max 100ford/perc lenne a fordulat.

2012. máj. 21. 16:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Külső-belső zeeger gyűrűvel, esetleg szorítóhüvelyes csapágyat használj.
2012. máj. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a zeeger nem fér el. a szorítóhüvelyesnek utánanézek hogy is működne az.
2012. máj. 21. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
A locktite-nak van kifejezetten csapágy ragasztásához való cucca. Én is használtam már és elég jól működik ha beleragasztod nem fog kiesni az tuti. Szerintem bármelyik csapágyakkal foglalkozó boltban tudsz venni csapágyragasztót.
2012. máj. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 L.Thomas ***** válasza:
Igen de ha cserélni kell a csapágyat akkor megéred kiszedni és tönkre vágod a házat is !!!
2012. máj. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!