Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha 125Dt R-t szeretnék...

Yamaha 125Dt R-t szeretnék tuningolni, segítség?

Figyelt kérdés
Egy Yamaha DT R-t akarok tuningolni, de sajnos én ehhez nem nagyon értek. Papír szerint 12 lovas a paripa, szval nem egy nagy eresztés. Ezt LE-ben meddig lehetne feltornázni, miket kellene cserélni rajta és mindez mennyibe kerülne? Létezik, hogy YamahaDtR 125 ccm-es motor csak 12LE? Mert nem nagyon akarok hinni ennek,létezhet?
2012. máj. 21. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezek a Dtk olyan kompakt dolgok hogy nem tudsz úgy tuningolni rajtuk mint egy mz-n

Lehet venni hozzá dobozba dugattyút hengerrel meg mindenféle variációjú karburátorokat. Jó borsos áruk van.

Max még annyit tudsz rajta tuningolni hogy ilyen olyan idomokat veszel rá meg kormányt gázmarkolatot rugót a telóba váltókar gumik tükrök és ilyen kis apróságokkal lehet csiszolgatni.

2012. máj. 22. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi. és szerinted nem kevés egy kicsit ez a 12LE? Nem túl gyenge?
2012. máj. 22. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindent lehet tuningolni. Egy kis henger faragás, egy jó kipufogó, nagyobb karbi...

Pénz függő, hogy mit lehet kihozni belőle

2012. máj. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 lodarazs ***** válasza:
Kb 15 le, de ez nem meglepő, a legtöbb 125 2T enduro ennyit tud. Amit a hirdetésekben látsz, azok nem mérvadóak...A legolcsóbb tuning, hogy teljes nyitásra állítod a powersz-et. Gyárban ráhagynak egy keveset.
2012. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nemrég vettem egy DT-t forgalmiban 9kW van, azt mondta a faszi hogy ez a teljesítményét is tükrözi. 2-3ezernél már váltani kellett mert nem forgott ki.

Elvittem szerelőhöz ő szépen megcsinálgatta, a power rosszul volt bekötve emiatt nem is nyitott ki. Most teljesen kézzel ki van nyitva és olyan állat lett a motor..


Lehet hogy nálad is ez a probléma.

2012. máj. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
12 le menj már nekem is dt-r em van 30 le-s
2013. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
A te motorod ezek szerint 2005 utáni vagy a körüli, azért csak 15 lóerős (EU-s szabvány)A Régi DT-k gyári 22 lovasak voltak. Ezt a gyárban a powerszelep elhangolásával érik el, légszűrőfojtással, és kipufogófojtással. Nekem is 2005 ös 125X-em van, és a powerszelep javítása óta sokkal jobban, egyenletesebben megy. Tuvábbi tuning opciók is vannak: Hengert felreszeli valami jó érzékű szerelő, karbiban fuvókákat hízlalsz, sport kipuff rendszer, de van egy, ami mindent visz: Athena 170ccm-es tuninghengere.
2013. febr. 28. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Heló,97es Dt R em van,125ös ként kezdte,asszem 11kwtal,jelenleg 200ccm,padon 43Le,Yz váltóval,Erősített DID lánc,áttételezve,végre kb 130at megy,de 4ikbe még lazán kerekezek vele.Ez mindössze 400.000Ftba került
2017. máj. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!