Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket valasszam ezek...

Melyiket valasszam ezek kozul? Hozza ertok melyik jobb? kevesebbet eszik? Orszagutra gondolok.

Figyelt kérdés

Elso autonak lenne.

alfa romeo 147 1.9

skoda fabia 1.9

citroen ds3


2012. máj. 22. 10:28
 1/4 kazsemestor ***** válasza:

Szerintem ezek közül a Fábia eszik legkevesebbet!És tartom valószínűnek,a hozzáértők ezt fogják a legjobbnak is kihozni,mert VW konszern.Amúgy ha PD-s motorja van,akkor azért érhet meglepetés,ha porlasztós lesz,vagy PD elemes.Ha SDI motor,akkor az olcsóbb,de sokkal gyengébb is.

Én szívem szerint az Alfát venném,abban sok örömet lelni,de sokat is kell költeni rá. :(

2012. máj. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
kinezetre nekem is az alfa jon be,degondolom elso autonak nem fegfelelo.amik tetszenek azok a csapothatsos autok,nem szeretnek oreg kocsit,olyat ami elsonek jo,es kibir egy ket evet,megis jol nez ki,es birja a hosszu utakat
2012. máj. 22. 12:51
 3/4 kazsemestor ***** válasza:

[link]


Egyébként ha ítélet szerint rendezed sorba a listát,csak az 1,6-osok kaptak olyan rosszat.A JTD-kre nem igazán panaszkodott senki.Az ítéletekből érdemes kiplvasni a hibákat,melyiknél mi volt.

Érdemes csinálni egy exceltáblát a sűrűn kopó alkatrészek áráról az összes kinézett autóval.Olaj,szűrők,vezérlés,szíj,fék,futómű.

Egyébként fogyasztásban nincs ám akkora eltérés,fél-1 liter,de az Alfának a dízelét is lehet élvezni. :)

2012. máj. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
skoda, esetleg alfa.
2012. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!