Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a kocsink baja?...

Mi lehet a kocsink baja? Többi lent.

Figyelt kérdés
Elindul a motor, de utána lefullad, benzin pumpa műkődik, hallani hogy zúg, légszűrő is jó, levegőt is kap,3 hónapja hengerfejes lett és megcsináltattuk, és a gyújtógyertyákat is ellenőriztük. Milyen hibák lehetségesek és mennyibe kerül a megcsináltatás?Fiat Brava 1. 4es 97es évjárat 12 szelepes ha ez segít. Tegnap tankoltunk bele és jó benzint.
2012. máj. 22. 21:57
 1/5 anonim ***** válasza:
bemelegedésig jár a motor? vagy hidegen fullad le miután beindult? ha felmelegszik nézzétek a hőfokmérőt mert lehet megszorul és azért áll le.
2012. máj. 22. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
reggel lett elindítva tehát hidegen lett indítva,és alapjáraton tökéletesen megy,gázadásra reagál,csak utána lefullad hiába adunk neki több gázt.
2012. máj. 22. 22:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom hogy a fiat bravo-k, elég hulladék kocsik, de nagy valószínűséggel a brava is ugyan az, a technológia.

Persze ezzel nem téged akarlak csufságolni, csak amiket hallottam azokat írom.

Az egyik ismerősöm mesélte, hogy neki a műszerfal visszajelző fények úgy világítottak, mint a karácsonyfa.

Ebből kifolyólag, nincs kizárva, hogy neked is valami elektromos problémád lesz.

2012. máj. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm válaszod,és teljesen igazad van,tele vannak szériahibásokkal:(
2012. máj. 22. 22:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Őszinte leszek. Jobban jársz ha gyorsan megszabadulsz a brava-tól és veszel egy normális autót.


Egyébként valamilyen szenzor-érzékelő döglött be szerintem.

2012. máj. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!