Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » MEnnyire jó autó a Suzuku...

MEnnyire jó autó a Suzuku swift sedan és a Fiat Marea?

Figyelt kérdés

2012. máj. 24. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Suzuki: megbízható, olcsó alkatrészek, alacsony fogyasztás és fenntartási költségek. A kasztnija hagy némi kívánni valót maga után, de ha nem ütközöl vele mindig elvisz A-ból B-be!


Fiat: nincs vele személyes tapasztalatom. Cirka 400kg-al nehezebb, a csomagtartója is nagyobb. És az 1.6-os 100 Lóerós benzines motorok is biztos többet fogyasztanak, mint a Swift sedanok.


Hogy mire akarod használni azt csak te tudod, neked kell eldöntened melyik éri meg jobban.

2012. máj. 25. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mareaval nincs, de 96os, 1.1es Puntoval rengeteget jártam ( több, mint 10 éves ). Kellett rá költeni (kuplungtárcsa, akksi, meg egyéb kisebb dolgok) de én az olcsó fenntarthatóság kategóriába sorolnám. A leghosszabb utam vele egyhuzamban olyan 350km volt, ami nem sok, de lévén család plussz telepakolt utastér, csomagtartó egy 1.1es motorral autópályán 130cal elvitt A-ból B-be. Városba szerintem jó választás, főleg a szervósak.
2012. máj. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!