Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire éri meg simsont venni?

Mennyire éri meg simsont venni?

Figyelt kérdés
most lesz a ballagásom, és úgy döntöttem, venni kéne egy simsont. viszont mostanában mennyire lehet még kifogni olyat ami megbízható, nem romlik el minden úton....? nagyon sokat eszik? jó ötlet lenne venni egyet, vagy felejtős? nem tudok majd sokat költeni rá, ezért olcsó kategóriában gondolkozok, persze lehet hogy egy 80ezer Ft-os megbízhatóbb lenne mint egy 30-45ezres, de ha csak ennyire futja... :)
2012. máj. 25. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
20 év múlva lesz egy alig használt eladóm vagyonokért! ;-)
2012. máj. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
most viccet félretéve kérek mindenkit, hogy ha rossz ötlet beszéljen le róla érvekkel, ha pedig tud írni pozitívumokat, vagy hogy hogy érné meg megvenni, az írja le. :)
2012. máj. 25. 17:05
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne az ára alapján válassz, hogy na ez elég drága biztos jó.
2012. máj. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A szimó is olyan,mint bármilyen más technika..

Hogyha karbantartod,és foglalkozolvele,nem fog megállni alattad.

Csak a sok parasztgyerek panaszkodik,aki csak nyúzza a határban a nagyapjától megörökölt szimót,és mindössze annyit tud hol kell belerakni a benzint.

Nekem is van szimóm,nagyon nagyokat túrázok vele,és semmi baja.

2012. máj. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
hogy tudnám jól karbantartani, ha nem értek hozzá úgy, hogy na ezt én most megszerelem... 14/f, további tanácsokat még várok :D
2012. máj. 25. 17:35
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem ment át a lényeg...XD


Ha karbantartod,nem kell szerelned!


Ennyi erővel semmilyen motort nevegyél,mert mindegyikkel kell törődni...

2012. máj. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
ja, vágom :D
2012. máj. 25. 21:04
 8/10 anonim válasza:

Helló

Lévén , hogy forgó alkatrészek vannak benne , így kopik , tönkremegy stb... Azért ha simsont veszel , akkor nem árt , ha van aki ért hozzá , és ha valami cink van akkor megcsinálja. Ami pedig meggondolandó , hogy " Simsont az vegyen , aki az út szélén is meg tudja szerelni , ha arról van szó... Amúgy a motorszerelés alapjait megtudod tanulni rajta :) fogyasztása... 50ccm , ha jó akkor olyan 2,5 liter kb. Ha szét van élve , akkor egyértelműen "jóval többet.

2012. máj. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
van egy honda robogóm, ami jól szuperál, de azért a simson, az simson. az más. és érzem a késztetést, ahogy hív, hogy vegyek egyet, és még nem tudom hogy fogok-e, de az biztos hogy előtte keresek valakit aki ért hozzá, és segít venni ha arról van szó :) attól félek, hogy bukót találok és vétel után szétmegy alattam, akkor meg nagyjából mintha az ablakon dobtam volna ki a pénzt...
2012. máj. 27. 22:15
 10/10 laki98 válasza:
Nem az ár számít lehet a 45 ezres ugyanugy szar mint a 100ezres.Amikor vásárolsz vigyél magddal olyan embert aki ért hozzá.De szerintem 70ezernél többet nem érdemes adni érte...
2012. jún. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!