Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a teendő olyankor, ha...

Gra483 kérdése:

Mi a teendő olyankor, ha vettem egy Törött motorkerékpárt aminek a váza javíthatatlanul sérült és vettem hozzá egy hibátlan vázat?!

Figyelt kérdés
Már át is van építve. Az alvázszám utolsó 3 száma nem egyezik. Úgy hallottam, hogy át lehet íratni a forgalmiban.Igaz ez? Vagy mi ilyen esetben a teendő? Köszönöm a segítséget előre is!
2012. máj. 27. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Át bizony:)
2012. máj. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy át lehet íratni. Mindenekelőtt kell egy rendes okirat a tulajdonjogodról, némi eredetiség vizsgálat, és ha az előélete rendben van az okmányiroda szerint, akkor átírják...
2012. máj. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De az okmányirodában módosítják az alvázszámot a forgalmiba? hallottam olyat is,hogy kpm vizsgára kell vinni ilyen esetben.Igaz lehet ez?
2012. máj. 28. 10:45
 4/4 anonim ***** válasza:

KPM nincs már évek óta, NKH van!

Teljesen mindegy hová viszed elméletileg midenütt zárt vizsgasor van. Amúgy se kell fosni az NKH vizsgától, én voltam már vizsgáztatni a NKH-nál, és lazábbak mint máshol!

:)

2012. máj. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!