Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rablásgátló kikapcsolása hogy...

Rablásgátló kikapcsolása hogy lehetséges, h autóindításkor ne kelljen beütni a pin kódot?

Figyelt kérdés

Üdv. Nem rég vettem egy autót, és van benne rablásgátló berendezés, ami által minden indításkor be kell ütnöm egy négyjegyű pin kódot, hogy el tudjam indítani az autót. A funkció nagyon tetszetős, nem szeretnék megszabadulni tőle, azonban szeretném azt beállítani, hogy én tudjam kontrollálni, mikor is legyen éles ez a rendszer. Tehát a kérdésem, hogy a pin kód birtokában lehet hatástalanítani, h csak akkor legyen beüzemelve, amikor én szeretném? (Pl. nyaraláskor.) A mindennapokban feleslegesnek érzem. Szóval hogy lehet deaktiválni?

Sajnos a szerkezetről nem tudok sokat mondani, mert nincs semmilyen írás, logó sehol. VW-hez való, ennyit tudok.

Köszönöm!



2012. máj. 27. 18:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Megmondom őszintén úgy ahogyan te elképzeled értelmetlen volna. Sosem lehet tudni mikor csapják rá a kezüket azok akik el akarnák vinni a kocsidat, ezért jobb ha megtartod. Két dolog lehet vagy kikötöd a rendszerből és üzemen kívül lesz vagy bent hagyod és minden nap használod. Ennek a pontos menetét nem tudom sajnos hogy mi hogyan megy ha valaki megcsinálja neked úgy hogy könnyen hatástalanítani tudhasd és szükség esetén aktiválni ha kell akkor úgy érdemes belevágni de akkor megvan annak a kockázata hogy aki erre rájön lopás közben az ugyanúgy hatástalanítja, mert nem nehéz így ha így megbuheráltatod valakivel. Ez nem felesleges dolog a mai világban sosem lehet tudni mikor jön jól és ha ott van a baj akkor meg verheted fejed a falba hogy miért kellett neked kiiktatnod azt a vackot. Én nem akarok beleszólni de jobban jársz ha meghagyod.
2012. máj. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hello, köszönöm a hozzászólásod. Teljesen egyetértek abban, amit mondasz. Nem hülyeség, valóban, csak van amikor sokat megyek vele, viszonylag kis távokat, egyik udvarból a másikba, és felmerült bennem, hogy létezhet e ennek az eszköznek a kikapcsolása. Azt én sem támogatom, h magát a kikötését piszkáljuk, sokkal inkább egy olyasmit, h a pin kód birtokában, pl. csak mondom valamit, beütöm a pin kódot, hosszan nyomom a csillagot, beütöm még egyszer és akkor ki lehet kapcsolni.

Nekem őszintén szólva így kényelmesebb lenne. Vagy lehet, h egyáltalán nem létezik ilyesmi ezeknél az eszközöknél?

2012. máj. 27. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!