Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jobbkormányos autó magyar...

Jobbkormányos autó magyar rendszámmal?

Figyelt kérdés

Üdv!


Tegnap óta aházunktól nem messze áll egy Merci, ami jobbkormányos, de magyar rendszáma van, sőt, azelőtt akkor is láttam amikor még angol volt.


Szóval ez minden esetben megengedett a magyar törvények szerint, vagy kirívó eset, indok kell hozzá? Mert így akkor be tudnék hozatni egy gépet Angliából féláron.



2012. máj. 28. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Felénk is mászkál egy jobbkormányos transporter magyar papírokkal. Szerintem már ez igy megengedett mert én nem tudok olyan kirívó indokot amiért ezt külön engedélyeznék. Mondjuk én ezt elég balesetveszélyesnek tartom.
2012. máj. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Simán megteheted - legálisan.

Más kérdés,hogy előzni nem nagyon fogsz tudni vele (és hozz pár bontott balos tükröt is mert szükséged lesz rá) .

:o)

2012. máj. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Igen amúgy szerintem is veszélyes, de anyagilag nagyon kedvező lenne, bár egy átalakítás se lenne olyan nagy kiadás...
2012. máj. 28. 18:55
 4/11 anonim ***** válasza:
Az átalakítás tipusfüggő, de nem lenne az olyan olcsó.
2012. máj. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igazából csak a kormányművet kell áthelyezni baloldalra + műszerfal, meg a kezelőpanelek. Ezeket bontóból be tudnám szerezni.
2012. máj. 28. 19:20
 6/11 anonim ***** válasza:
+a pedálsor +a tűzfalat átszabni a fékrásegítőnek meg egy két apróság. nem olyan egyszerű az amilyennek hangzik :D
2012. máj. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kormányművet nem áthelyezni, hanem kicserélni, rögzítőpontokat kialakítani, ugyanígy a kormányoszlopnál, féknél, meg egy csomó apróság, amire nem is számít az ember. Nem éri meg.
2012. máj. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Itt nálunk egy hullaszállító volt kocsi volt jobb kormányos és magyar rendszámos.
2012. máj. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs -1 volt :D
2012. máj. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Simán lehet jonnkormáníos magyar okmányokkal.

Viszont a fényszórói miatt a műszaki vizsgán nem mehet át. Ezért azt mindenképp cserélni kell.

A kormányos dolgot meg már írták előttem :)

2012. máj. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!