Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen autot vegyek?

Cashy1987 kérdése:

Milyen autot vegyek?

Figyelt kérdés
audiba vagy bmw be gondolkodok németbe lakom es neha haza is mennek vele ugy kb 1.8Mft szanok ra es hogy csinaljam kp vagy hitel? ti mit vennetek e 2 kozul es milyet hol vennétek kereskedo vagy szalon maganszemély

#Audi #BMW #milyen autot vegyek 1.8mft
2012. máj. 30. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Én inkább más márka után néznék mert mind2-nek sokba van a fenntartása, de a 2 közül nekem az audi jobban bejön. Kereskedőtől szívesebben vásárolnék autót, mint maganszemélytől. A szalonnal az a baj, hogy drágábban adja autóit ,mint más
2012. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem jön le teljesen a kérdésből, de német forgalmisat vagy magyart akarsz venni? Tudod igazolni a jogosultságod a német rendszámra valamivel?

Amúgy az Audi/BMW párostól egy kicsit tartanék, nem biztos, hogy ennyiért ez a legésszerűbb választás. Nyílván, ha tudod akkor fizesd ki rögtön, hitellel ne variálj, az meg hogy hol veszed lényegében teljesen mindegy. Egyre gyakoribbak azok a kereskedések, ahol adnak garanciát a használtautókra is, de azért egy magánszemélytől autót venni mégis csak mindig biztosabb, ismered a tulajt, aki előtted vezette az autót és nyugodt lehetsz, hogy nem valami bűnözőé volt.

2012. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Audit vedd, akármelyik modellről is van szó. Magánszemélytől azért jobb venni, mert olcsóbban adja, a kereskedés rá rakja okosan az ő saját kis hasznát...

Hitel... mai világban... hát én inkább nem adósodnék el, a kp-t mondanám.

2012. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a valszokat es igen magyart vennék mindenféle képpeen és én is a magán személy felé haljok igazábol sztem megbízhatóbbak
2012. jún. 3. 13:50
 5/6 e36 válasza:
hello, szerintem a bmw jobb valasztas lehet , gondolkodj kisseb szeriaban pl 3as szeria, nagyon jo . nekunk az van es nagyon meg vagyunk elegedve az autoval! tenyleg biztonsagos , jol kezelheto , megbizhato! a bmw az bmw!
2012. jún. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 0401 ***** válasza:
CSAK IS AZ AUDI A,4 !!!!
2013. jan. 11. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!