Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nemrég robogóval nagy forgalom...

Nemrég robogóval nagy forgalomban nem figyeltem a km órát így 15-20-al túlléptem a sebességhatárt. Rendőr nem volt, nem állítottak meg, traffipaxot pedig nem láttam. Lehet ebből gond?

Figyelt kérdés
Ha mégis lett volna traffipax, és lefotózott, rendszámtábla hiányában(mivel robogó ugye) tudnak kiküldeni csekket, vagy valahogy rám tudják húzni a dolgot? Előre köszönöm a válaszokat!

2012. máj. 30. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem lesz belőle gond.
2012. máj. 30. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, kezdő vezetőként bennem van az ideg, nincs ilyesmiben tapasztalatom. Mindenki azt mondta eddig, hogy ha robogóval van gond akkor azt csak helyszínen tudják bírságolni. Remélem tényleg így van.
2012. máj. 30. 20:57
 3/8 A kérdező kommentje:
Most jutott eszembe, biztosítás alapján nem tudnak előszedni?
2012. máj. 30. 22:11
 4/8 anonim ***** válasza:

Biztos lehetsz benne h nem lesz gond:D NE problémázz már ezen:D én 3 éve robógózok 70-80-nál alább nem mek, azért jó, hogy nincs rendszám. Ha ott a helyszínen nem kapnak el semmit nem tudnak tenni, és nem is akarnak. Hidd el, nem foglalkoznak veled. Sőt ha esetleg látnak is gyorshajtani, rá fél órával meglátnak, egy szót nem szólhatnak, ugyanolyan színű robogóval ugyanolyan ruhában-bukóban vki előbb gyorshajtott, de az nem te voltál..ennyi...mivel semmilyen azonosító nincs a kezükben, így b**hatják..

Bocsi, de tényleg kicsit vicces h így aggódsz ezen, ne félj, nem lesz belőle gond:)


U.I. Engem már látott robogóval rendőr sok mindent csinálni..nem szólt semmiért..egykerékért talán szólna...azzal óvatosan.

2012. máj. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
:D köszi
2012. máj. 31. 00:31
 6/8 anonim válasza:
Szerintem valahol félúton van az igazság. Ha 80-al elmész egy rendőr mellett a városban azért nem lennék benne olyan biztos hogy nem állít meg, persze ez rendőrfüggő. Annyi hogy figyelj oda egy kicsit. A másik meg hogy gondolom ha 70-80-as utazósebessége van akkor az nem 50-es csak a papír szerint, ami okirat hamisítás és nagyon megütheted a bokád. Ezt azért tudom mert nekem is ilyen van és direkt megkérdeztem egy rendőr havert. A lényeg hogy figyelj oda egy kicsit és nem lesz gáz :)
2012. jún. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Krisike2 ***** válasza:
Kérdező: ISTEN BARMA
2013. aug. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"rendszámtábla hiányában(mivel robogó ugye) tudnak kiküldeni csekket, vagy valahogy rám tudják húzni a dolgot? Előre köszönöm a válaszokat!"


LOL? Hogy tudnák rádbizonyítani ha nincs rendszám tábla? Gondolkodj már... Max ha nem volt bukósisakod (ami persze kötelező) akkor felismerhetnek, de bukósissakal már esélytelen...

2013. aug. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!