Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Valaki rendelt már slusszkulcs...

Valaki rendelt már slusszkulcsot sorszám alapján, mert elkopott az "eredeti"?

Figyelt kérdés

98-as Swiftem van,és már a pótkulcs is igencsak kopott...

Az eredeti kulcs már csak az ajtókat nyitja,beindítani nem tudom vele..

Nem szeretnék idáig eljutni a másikkal.

Ha rendelni akarok egy újat,mi a menete?



2012. máj. 31. 09:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi lenne, ha lemásoltatnád a sarki kulcsmásolónál, addig, amíg használható? Megúsznád 1-2 ezerből.

Általában lehet rendelni márkaszervízben gyári kulcsot, ha igazolod a tulajdonjogot, csak több idő, több pénz (úgy egy nagyságrenddel).

2012. máj. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem,köszi a tippet,-hogy Én erre miért nem gondoltam XD


Az immobiliser miatt pedig majd felcelluxozom a régi kulcsot a kormányoszlopra...

2012. máj. 31. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:

Bemész a legközelebbi márkakereskedésbe vagy szervizbe és ott többet fognak neked tudni mondani! :(

Gondolom kell hozzá személyi, jogosítvány, forgalmi (esetleg törzskönyv), némi papírmunka és idő, meg jó sok pénz és küldik is a kulcsot.

2012. máj. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van a kulcsosnak olyan nyerskulcsa, amiben van helye az immo csipjének, akkor még celluxozni se kell, átrakhatod a kopottból.
2012. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!