Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel ASTRA H kormány. Az...

Opel ASTRA H kormány. Az Oszlopon egy műanyag alkatrész elromlott eltörött. Kérdésem az hogy ha valaki jártas ilyenben ezeket nem lehet javítani ilyenkor komplett oszlopot kell vegyek újat?

Figyelt kérdés
Balesetem volt és a kormányoszlopban mint ahogy leírtam eltört vmi műanyag alaktrész a szerelő idáig aztmondta ez a legkisebb dolog ne is törődjek vele most miután otthagytam 2 hétre rá azt mondja 200 felett lesz a kormány stb. és még a casconak se jelentette be problémát. Valaki jártas Casco témában ? Casco már több mint 1 hónapja húzza a fizetést és ha fizet is kinek küldi a pénzt az én számlára vagy szerelő számlájára ?

2012. máj. 31. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:

A kormányoszlopon vannak ütközéselnyelő elemek amiket nem lehet javítani, cserélni kell!

Hogy mennyibe kerül azt te is megpróbálhatod ellenőrizni pl. az interneten!

Mi az, hogy a szerelő nem intézte a biztosítót? Közben te mit csináltál? Miért nem vitted szemlére? Te vagy a szerződő fél, neked utal a biztosító, kivéve, ha bolond módon megbízást adtál a szerelőnek!

2012. máj. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!