Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson S51 puffog. Beinditanám...

Albinonéger kérdése:

Simson S51 puffog. Beinditanám és csak puffan eggyet és mintha a karbinál füstöt nyona ki. A blokk most lett felujjitva 70 es henger+hozzá a cuccok + minden kopoalkatrész csere volt. Valakinek van valami tippje?

Figyelt kérdés
mikor összeraktam a blokkot akkor beindult csak nempörgöt fel igy dadogot elmentem vele motorozni járatni egy picit semmi baj nemvolt csak hörgöt ha odahuztam neki. másnap beindult de féluton elkezdett durrogni cseréltem kondit megszakitot utána beállitottuk a gyujtást és durrog valakinek tipp mitbasztam el vagy valami? elöre is köszönöm.

2012. jún. 1. 21:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Előgyújtás 1,4-re van állítva?
2012. jún. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mivel beindult elötte feltételezem hogy valami kábel rossz esetleg valahol megsérült a kábe és letestel.Amugy trafót cseréltél??mert amiatt is szokott lenni.
2012. jún. 2. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja és azt elfelejtettem hogy a gyujtókábel??esetleg pipa.....
2012. jún. 2. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat most valamiért jo de a pipa kábel cserélve volt ami nem az mrá csak a trafo meg a tekercs most jo de köszönöm a válaszokat még máig rejtály mivan letestelni nembir nagyon mert direkt be van kötve és ott is csak egy forrasztás van amit jol leszigeteltem
2012. jún. 5. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!