Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autónak C Corsa, vélemény?

Első autónak C Corsa, vélemény?

Figyelt kérdés
Jövőre első autót vennék, mivel tartok a Swift gyenge kasztijától, C Corsát néztem ki. Javarészt város, havi 1x vidék, az alsó ársávból 5-600k-ért nézek jövőre. Annyi hogy klímás, lehetőleg ne 1,0-ás legyen, most úgy látom 600k körül vannak ilyenek, jövőre gondolom ez esik. Szerintetek ki lehet fogni jó állapotút? Mennyire megbízható és olcsón fenntartható ez a kocsi?

2012. jún. 1. 23:33
 1/4 anonim válasza:

Tökéletes! :) Nagyon jó választás első kocsinak, de még utána is. Bár igaz, elég pici kocsi, de ennek is van előnye. Nekünk is van, sajnos csak 1000es, de elég gyenge, nem ajánlom ezt én se :( Persze pl egy nőnek, aki nem nagyon mer menni, 1. osztályú, de nekem pl nem jött be, 70 felett előzni is nehézkes, viszont nem fogyasztanak sokat. A kis sebessége miatt a féktárcsák se kopnak hamar. Elég jól össze vannak rakva ezek a kocsik, nem sok kínjuk van. A milyénk 2001es, újonnan vettük, eddig semmi motorikus problémája nem volt :) 600 körül már lehet venni normálus típust, de azért ajánlott elmenni vele egy körre, + meghallgatni a motort is.

Nekem még annyi bajom van vele, h mikor kettesbe váltok hidegen, mintha rántana egyet, de csak a 2esnél, az nem tom miért van, de egy ismerősömnek astra van, neki is ugyan ez a baja, bár ő már hozzászokott :)

2012. jún. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Napkiraly ***** válasza:
vegyél,de ne a legolcsóbbat és óvatosan az 1,2-es és a klímás verziókkal,azokat többet tekergetik. Jó,megbízható kocsi hírében áll
2012. jún. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tökéletes választás. Minimum 1,2- vagy 1,4-es legyen klímával!
2012. jún. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, az 1,4 azonban drága, az 1,2 ha lesz jó áron akkor olyan lesz, klímásat szeretnék, de ha nem jön össze, akkor is inkább ez mint régi Swift klímával szerintem, mert ez biztonságos kiskocsi:)
2012. jún. 6. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!