Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ford focus 2000, Miért nem jó...

Ford focus 2000, Miért nem jó központi zár?

Figyelt kérdés

Egyszer télen amikor nyitottam volna kulccsal, be volt fagyva és akkor romlott el.

Nem nyílik kulccsal se, nincs valahol biztosítéka a központi zárnak?

Szerintetek mi lehet a baja? Már több mint egy éve rossz.


2012. jún. 3. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
a Fordnak (is) gyenge pontja ez a zár kérdés, mivel a vezető oldali ajtóban lévő zár a főnök ha az behal, akkor az egész központi önálló életet élhet, vidd a kocsit olyan emberhez akinek aki tud Ford hibát kiolvasni
2012. jún. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
és a központi zárnak van biztosítéka?
2012. jún. 3. 16:55
 3/10 anonim ***** válasza:
Passatomon elég gyakran szétcsúszott a levegő csöve,csak érdekességképpen mondom..ez a csomagtartóban van nálam...
2012. jún. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Beviz Elek ***** válasza:
Biztosan van biztosítéka, mindenre raknak, hogy ha zárlat lenne akkor ne gyulladjon fel a kocsi. Én a biztosítékra tippelnék, mivel be volt fagyva és erölködhetett. A biztosíték ellenörzése ingyen van, lehet, hogy nem kell drágán szerelőhöz vinni, hogy megállapítsa ezt. A biztosítékok általában a kormánytól balra vannak lent. Biztos van ott vmi burok, azt lekapod és megnézheted. Lehet, hogy külön jelzi, de 5 perc alatt meg lehet nézni azt a 15 biztit. Én utólag szereltem be otthon a központizárat, és a rádió biztosítékára kötöttem. Az nem bírta és emiatt nem ment se a kp-i zár, se a rádió. Beraktam egy egyel nagyobbat és szépen működött.
2012. jún. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

De akkor hogy bírom ellenőrizni a biztosítékokat?

amúgy meg találtam a biztosítékdobozt és ott F62-ig vannak a biztosítékok és a könyv ír egy F63 asat is de úgy írja hogy a biztósíték doboz hátsó oldalán

akkor most szereljem le a biztósíték dobozt és ott lesz a hátuljá??

2012. jún. 3. 21:03
 6/10 A kérdező kommentje:
ja és az F63-mas a központi zár.
2012. jún. 3. 21:05
 7/10 anonim ***** válasza:
mondeban van biztosíték a motortérben és van a bal térdnél lévő lehajtható kis "zseb" mögött is, ki kell venni a kis zsebet és a hátulján fel is van rajzolva, hogy mi micsoda, hátha így van a Fókában is
2012. jún. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát nem tudom szerintem a focusban nincs ilyen zseb.
2012. jún. 3. 21:29
 9/10 anonim ***** válasza:
na jó ezt már nem bírtam idegileg fel mentem a fordfocus.hu-ra ott azt írják van a bal lábnál ilyen lenyit6ó zseb és a 37-es számú 25Amperes bizti lesz a hunyó, ja ott is írnak a 63-mas számuról, de azt a zsebez próbáld már megtalálni elsőnek.
2012. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

ja azt már azóta tudom hogy ott van mióta megvettem a kocsit

csak egy kicsit furcsa volt így hogy zseb.

Na de 37 és a 38-as helyre nem lehet bíztosítékot rakni van neki helye de nincs benne az a fémes valami amibe belemegy a biztosíték szóval szinte kiesik és ezért akarom megtudni hogy a 63-mas hol van

2012. jún. 3. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!